Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Haber Sitesi İçin ne kullanabilirim

grafok

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Merhaba arkadaşlar biz dinamik bir haber sitesi yapacağız.. kendi içinde haberleri arşivleyeceği bunu dreamweaver ile yapabilirmiyiz ve hangi yazılımı kullanmalıyız.. php - joomla gibi mesela..

Şimdiden teşekkürler

Benzer konular

ugurozkan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Geniş kapsamlı bir site olcak sanırım. bence hazır sistemler kullanmayın dreamweaver la sadece statik bir site yapabilirsiniz. tavsiyem php tabanlı bir site yapmanızdır. Çok faydasını göreceksiniz

Kolay gelsin

milky17

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.teknolyo.com
bu konuda yazılan haber scriptleri var onları araştırın derim ücretli bir şekilde istediğiniz özelliklerde scripti yazdırın tasarımıda güzel olursa tutabilir.

grafok

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bana birkaç php site örneği verebilirmisiniz ben fazla anlamıyorum bu işlerden .... web tasarım çok farklı bir meslek.

Julio

🌱Yeni Üye🌱
joomla oldukça kullanışlı bir cms. işini fazlasıyla görecektir. joomlanın artısı eklenebilir modül ve bileşenleri. nokta atışı şeklinde modüller bulabilirsin. bazen ben ya şunu da yapabilirmiyim acaba diyorum. oturup php kasılırmı şimdi derken bi arıyorum tam istediğim bileşen çıkıyıor karşıma. tavsiye ederim

Ahm

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba ;

Haber sistemi için vivvo yu tavsiye ederim..

Demo Adresi : Vivvo CMS Demo Site

Ücreti : 145 $

PhpNuke , Joomla,Wordpress ücretsiz tavsiye edebileceklerim..

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️
link vermenin yasak oldugunu bilioyusn...ayrıca çok ugraşman grek özellikle arkaplan konusunda

diyojan

🌱Yeni Üye🌱
Hazır haber script'leri mevcut bunlara güzel bir tasarım uygularsan gayet güzel birşey çıkar ortaya..İstersen sana özel mesajdan hazır script bulabileceğin siteler verebilirim..

nihavend77

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben bu tür siteler tasarladım daha önceden dilerseniz size özel bi haber sitesi hazırlayablirim

JimmyKane

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Phpcow ve Vivvo ücretli CMS sistemleridir.. bunların dışında yerli yazılımlar da mevcut.. CMSNews gibi..

Ufuk Cebeci

🏆Pro Tasarımcı🏆
bu tahmin edildiği gibi basit bir konu değil, tamamen bir yazılım işi ve maliyetli bir iş vivvo gibi hazır şablonlar kullanışlı fakat çok fazla güvenli değildir, firma olarak bu konuda yaptığımız özgün tasarım ve yazılımlar bulunmakta ö.m den iletişime geçebilirsiniz.

sbozkir

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.fotoyaris.com
ASP, ASP.NET ve PHP programlama dillerinden birisini biliyor ve MySql, MSSql kullanabiliyorsan kendin yap. Yoksa CMBilişim'in haber scriptleri güzel ama biraz pahalı...