Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

hangi virus programını kullanıyorsunuz ?

orangelessons

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
myspace.com
Eskiden Norton kullanırdım ancak makinayı çok kastığı için kaldırdım =) Avast rulz.

sercansarigul

🌟Usta Tasarımcı🌟
nortandan memnunum ama eskiden nod 32 kullanmistim oda saglam bi anti virus programi...

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
McAfee VirusScan bu zmna kadar bulamadıgı virüs kalmadı tek başına yetiyor sağolsun:D ANTİVİR de tüm virüsleri buluyor ama güncelleştrimeleri pek iyi değil
ben NOD32 yi tercih ederim ama pc yi çok kasıyor.

dolphin55

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İşte Nod32 3.0 + Spayware Terminator...

Evde Linux var virüs yok... (Virüs işlemeyen sistem sadece Mac'cilere mi özel) :)

Hande DEMİR

♾️Grafik Gurusu♾️
virüs programı kullanmıyorum :D

≈ Ölene dek M:heart:C!!! ≈

sendemi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kaspersky çok kasıyor, pc açılışısı bile uzun sürüyor. şuan AVAST 4.8 professional kullanıyorum. (deneyin görün derim :))

Tollyver

🏆Pro Tasarımcı🏆
mcafe kullanmadım, ama ne norton, ne avast işe yaramaz!! Nod32 sistem taramasında gayet iyi fakat gerçek zamanlı taramada pek etkili olamıyor.. Antivir de kullanmadığım için yorum yapmayacağımm..

KASPERSKY FOREVER!! KAV belki makineyi zorluyor olabilir biraz, ama sistem taraması gerçekten de iyi.. ama en önemlisi gerçek zamanlı tarama!! KAV üstüne real time tarama performansı veren bi virüs programı görmedim ben :) KAV'dan şaşmayın derim

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
nod32 , spywaredoctor ...hatta bu yeni çıkan kavo virüs muhabbetini bile bunlar sayesinde sildim.. diğerleri makina hızlı bile olsa yavaşlatıyor makinayı..ama herşeyden öte nerde artık mac kullanan mekan ahh ahh..pc ci olduk be ya..

cem bulut

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
virüs programımı öyle şeyler varmı.. allah allaaaaah:) mac kullanınca haberi olmuyo insanın:D