Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Hangisi (tasarım) Güzel Olmuş, Yorumlarınızı ARTI ve EKSİ lerinizi Bekliyorum

bayram7007

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
a-1 ve b-2 daha uygun düşer tasarımda biraz daha iyileştirme olabilirdi emeğine sağlık.

toprakasi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
a1 ama logo birazdaha belirgin olursa tam süper olur ellerine sağlık hepsi çok güzel

exfulu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence A1 iyi olmus A2 ve b2 deguzel

ehli_z_a_n

🏅Acemi Tasarımcı🏅
b1 ve b2 güzel olmuş ama logoyu ortadaki açık renki sarı zemine ortalarsanız iş daha güzel görünür, ii çalışmalar

silmarillion

🏅Acemi Tasarımcı🏅
A1 derim ama sırf Jean satan bir firma olsa idi hiçbiri diyecetim.Benim markamda Jean kelimesi geçiyor olsaydı kesinlikle jean ile ilgili çalışma yapardım.Tabii çalışmalar gerçekten hoş.Takdirde firmanın tabii ki.Burada firmanın takdiri değil sizin çalışmalarınız önemli o yüzden çalışmalarınızdan bahsetmek gerekir: )
O yüzden A1 derim ben.A2'yi de cebime koyaım : )Genel olarak güzel çalışmalar.Tebrik ederim.

GrafiTUĞBA_89

🌱Yeni Üye🌱
Mrb Öncelİkle Bn Daha Ögrencİyİm Belkİ Sİzler Kadar Bazi Şeylerİ Bİlemİyorum Ama Bnde A1 Ve B2 Gzel Buldum Gayet Dİkkat Cekİcİ Gzel Olmus Ama İsİmle Pek UymamiŞ Yanİ Naye Lean Anlamadim Ama Bİ Bayan Kiyafetİ İÇİn Gayet İyİ OlmuŞŞ Ellerİn E Saglik

harun_asa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
a2 ama logoyu ortaya alısan daha güzel olur.Bide 1-2 ton koyu kullansan maviyi daha hoş olur. Eline sağlık...

raziyee

🏅Acemi Tasarımcı🏅
jean firması için a2 daha ii gibi

güneş gün

🌟Usta Tasarımcı🌟
b3 okeylendi demişsiniz ama bence o hiçte uygun değil gibi ...ayrıca bi mağazaya gitmeden önce ne sattığını isminden anlarsınız...yani burda mağazanın sunduğu ürünle ismi arasında bi bağlaşım yok...halk jean diye girecek magazaya ama jean değil başka bi ürünler satılıyor bu sanırım müşteri için olumlu bir durum değil...tabiki bu mağazanın problemi ama yinede jean ablemli bir mağazaya b3 ne kadar uygundur beni düşündürüyor doğrusu ...çalışmalarınız güzel ...ama uygunluk hususunda biraz daha düşünmek gerekir...:S

güneş gün

🌟Usta Tasarımcı🌟
ben a1 ri hepsinden daha cok begendim sonra a2 yi ama a2 nin rengi biraz daha koyu olabilirdi...teşekkürler...:)

ranip

🌱Yeni Üye🌱
değişik gibi görünsede tam olarak "JEANS" konusu vurgulanmamıs, bayanın üstündeki jeans modelinin belirgin olması A1 dekı tasarım daha guzellestirir.

hasso

🌱Yeni Üye🌱
A1 güzel olmuş lakin logo arka planda ve tam ortada olması karıştırmış bidelogoyu sag alt köşeye alsanız bide logo çokbasit olmuş kenarları tırrıklı bir yazı daha iyi giderdi oraya

Guapa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
b1 hoş ama logonun enklerini değistiremediğine gore logonun renklerini de zeminlerde kullanabilrdin belki eline sağlık.

sentezboyut

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Merhaba
Foruma 5 dk. önce katıldım. İlk yorumumu yazıyorum:
Kullanılan clip artlar firmanın kimliğine uygunsa güzel.
Ama arka planlarda gökyüzünün yeşil veya turuncu olması ayrıca firma logosunun sıcak renklerin arasında kaybolup gitmesi nedendir acep?

deryakrcp

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
A1 güzel olmuş bence aslında B1 ve B2 de çok hoş