Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Hasgal Okul Kısa Fİlm Yarışması için afiş

CrmBs

🌱Yeni Üye🌱
Okuldaki kısa film yarışması için afiş yaptım .. yorumlarınızı esirgemeyin bakın nasıl olmuş...:smile:

Benzer konular

cerkezkoy

🌱Yeni Üye🌱
Hoş bir tasarım. Yanlız hasgal yazısında bulunan içizgilere dikkat edersen daha iyi olur diye düşünüyorum.

dishe35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
haskal yazısı altındaki siyah kontür ne ?? kimisi s harfini kesior kimisi a harfini :S

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Bir şeyi merak ettim bundan önceki afiş tasarımızda da ebat olarak bu şekilde çalışmışsınız.

Afişlerin oran orantı ve ebad standartları ile ilgili bilginiz var mı? yoksa ne gelirse bi alan açıp çalışıyormusunuz?

CrmBs

🌱Yeni Üye🌱
Bir şeyi merak ettim bundan önceki afiş tasarımızda da ebat olarak bu şekilde çalışmışsınız.

Afişlerin oran orantı ve ebad standartları ile ilgili bilginiz var mı? yoksa ne gelirse bi alan açıp çalışıyormusunuz?

ya daha önceden bi terübem yoktu. sonuçta basılcağı için kalitesi güzel olsun die photoshopta 6400x6400 yaptım :D .. sonuçta yapa yapa öğrenicez :D

haskal yazısı altındaki siyah kontür ne ?? kimisi s harfini kesior kimisi a harfini :S

ya oraları biraz kötü oldu . fakat zaten oralar dikkat fazla etmedim (göze batmaz die :D).

Moderatör tarafında düzenlendi:

MuratKa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
diğer afişin gibi bundada acıklayıcı hiç bir şey yok...

dreamsantana

🏆Pro Tasarımcı🏆
İlgimi çektiğini ve hoşuma gittiğini söyleyemeyeceğim. Afiş olarakta değerlendirilecek gibi değil. Barı yarışma başlangıç bitiş süresini, ödülü, kimin organize ettiğini falan yazsaydınız.

CrmBs

🌱Yeni Üye🌱
ARkadaşlar daha tarih vs.. şeyler belirlenmediği için üzerine bi şey yazmadım ama boşluk bıraktım .. bu arada yorumlarınız için saolun :):)