Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

HelalTube için hangi logoyu kullanmalıyım?

md3likan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
dlkn.bildirgec.org
Selamunaleyküm arkadaşlar,
HelalTube isminde İslami videolar paylaştığım bir sitem var şu an kullandığım logoyu değiştirmek istiyorum. Bir kaç bir şey yaptım ama nedense hiç yaptığım şeyler içime sinmiyor. Yüklediğim çalışmadan hangisiyle yola devam etmeliyim veya neleri değiştirmeliyim yardımcı olabilir misiniz?

logolar.png

novem

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Açık konuşmak gerekirse hepsini aynı font yapman bence hoş olmamış.Sadece b den çiçekleri değiştirmişsin.Benim nacizane görüşüm birbirinden farklı logolar yapman.İyi çalışmalar.

harunirgin

♾️Grafik Gurusu♾️
Yaptıklarınız sizin içinize sinmemiş zaten biz ne diyelim ki.. Bence farklı birşeyler deneyin..

frknsry

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bence işe fontu değiştirmekle başlayabilirsin. Renk seçimlerinde biraz sıkıntılı gibi? İyi çalışmalar..

omraltiryaki

🌱Yeni Üye🌱
Evet fontu değiştirmekle başlamalısın ve seçtiğin fontun bu kadar ince olmamasına dikkat etmelisin. Helaltube bildiğimiz gibi içinde video felan yayınlayacağın bir siteyse. play tuşu veya videoyu anımsatıcak başka ikonlarda ekleyebilirsin. İyi çalışmalar kolay gelsin...

mudes

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sanirim arkadas fontu cok begenmis sadece bu font üzerinde kafayi yogunlastirmis
bu yüzden farkli seyler denemeye calismamis
daha farkli calismalar ortaya cikarmak icinde bu takintidan kurtulmasi gerekir

logo veya grafik calismalari yaparken bin kere yapin bir kere karar verin tek sekile takilmayin daha güzel seyler cikarirsiniz ortaya derim

video sitesi icin uyumlu bir logo calismasi olmamas kisacasi..

md3likan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
dlkn.bildirgec.org
tüm yorumlar için teşekkür ederim.

aslında bir çok font denedim fakat en çok bu hoşuma gitti o yüzden bu fontu kullanmaya karar verdim.

Önceki logomda play tuşu falan vardı ama o logo da pek hoşuma gitmiyordu. daha sade bir şey olsun istedim.

Sizin önereceğiniz font var mıdır?
Hangi renkleri tercih etmeliyim?
Nasıl değişiklikler yapabilirim?

Diğer olumlu, olumsuz eleştirilerinizi bekliyorum

frknsry

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tüm yorumlar için teşekkür ederim.

aslında bir çok font denedim fakat en çok bu hoşuma gitti o yüzden bu fontu kullanmaya karar verdim.

Önceki logomda play tuşu falan vardı ama o logo da pek hoşuma gitmiyordu. daha sade bir şey olsun istedim.

Sizin önereceğiniz font var mıdır?
Hangi renkleri tercih etmeliyim?
Nasıl değişiklikler yapabilirim?

Diğer olumlu, olumsuz eleştirilerinizi bekliyorum

Kardeşim fonttr.com'a gir orada sınıflandırılmış bir çok font var. Bence oradan beğeneceklerin olacaktır.. Çalışmalarında başarılar..