Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Herkeze Merhaba

GÜLİZ CANSU

Acemi Tasarımcı
herkeze iyi günler diliyorum ben 18 yaşındayım biz yıllık çıkartcaz ama sayfa tasarımını nasıl yapsak diye düşünüyoruz.fotoğrafı nasıl koysak yazıları nasıl yazsak güzel olur kimsede yardım etmiyor bize sizler bana biraz fikir verebilirmisiniz

Benzer konular

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Sevgili GÜLİZ CANSU

Bu konuda size yardımcı olmak elbette isteriz ancak durum şu siz tasarım nasıl yapabiliriz diyorsunuz size bu konuda inanın hiç kimse yardımcı olamaz. Eğer tasarımın ne olduğunu bilmiyorsanız biraz araştırarak kendinizi geliştirin tipografi konusunuda inceleyin espas da önemli bir husustur. Yıllık tasarımlarına göz gezdirin ama öyle 1 ayda öğrenilecek ve kavranılacak konular değildir bunlar. Durum böyle iken bence siz bu dediklerimi araştırın ve öğrenin bilgi önemli bir unsurdur. Bu süre zafında bu sitede iş veren ilanlarına teklifte bulunun eminimki size uygun fiyatlarda çok kişi yardımcı olacaktır en olumlu sonucu almak için sizin için uğraşıcak bir sürü insan çıkacaktır. Mutlaka içlerinden birisini değerlendirirsiniz. Çünkü bu işler bizim ekmek paramızı kazanmamızı sağlıyan işlerdir. Ayrıca bir amatör olarak bir yıllık yapmak var birde bir profesyonelin elinden geçmesi var o işin. Yıllık diyorsunuz kim bilir nice uzun senelerce saklıyacağınız ve şu zamanda yaşadığınız zamanı hatırlatıcak bir kaç fotoğraftan sonra gelen ilk belge ...

Saygılarımla.