Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Hoş mu geldim?

Shaylee

Acemi Tasarımcı
Merhaba,

Sanıyorum aranızda en çömez ben olacağım. Grafikerliğin sadece adını biliyorum ama öğrenmeyi çok istiyorum. Dilerim sitenizin yardımı dokunur. :)

Benzer konular

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Hoşgeldin o zaman yolun en başındasın.Umarım isteklerine kavuşursun iyi forumlar

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Merhaba,

Sanıyorum aranızda en çömez ben olacağım. Grafikerliğin sadece adını biliyorum ama öğrenmeyi çok istiyorum. Dilerim sitenizin yardımı dokunur. :)

"Hoş mu geldim" Bilemiyoruz bunu zamanla sen göstereceksin.

Grafik tasarım konusunda ben, yönetimdeki diğer arkadaşlarım ve tüm üyeler bu konularda yardımcı olacağımızdan emin olabilirsin.

Fakat bu konuda detaylı bilgiyi en güzel şekilde öğrenimini görerek alacağından da emin olmanı isterim.

En başta bu işi sevmekte yetmiyor. Bu konularda yeteğin olduğunu görmen ve ispatlaman gerekiyor. Zira mesleğimiz son zamanlarda herkesin yapabileceği bir uğraş gibi algılansada işin içine girdikten sonra öyle olmadığını anlayan bir çok insan ile tanıştığımıda burada ifade etmek isterim.

Dışarıdan görüldüğü gibi kolay bir meslek değildir. Tabii, ileride eğer kartvizitinde "Grafik Tasarımcı" yazmasını istiyorsan önce eğitim...

Shaylee

Acemi Tasarımcı
:) öncelikle moral için teşekkür ederim. Nerden başlıyacağımı bulduğum anda kurs ve fiyat araştırmasına giricem tabiki. Benim asıl istediğim oyum grafiği tasarlama. Bunun için nerden başlamam gerektiğini öğrenebilir miyim? Ve hangi kursları tavsiye edersiniz?

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
:) öncelikle moral için teşekkür ederim. Nerden başlıyacağımı bulduğum anda kurs ve fiyat araştırmasına giricem tabiki. Benim asıl istediğim oyum grafiği tasarlama. Bunun için nerden başlamam gerektiğini öğrenebilir miyim? Ve hangi kursları tavsiye edersiniz?

Kurslarda grafik tasarım malesef ki öğretilmiyor. Bahsettiğimiz kurslarda grafik tasarım yaparken kullanılan programların eğitimi veriliyor.

Eğer imkanınız varsa öncelikle üniversite bazında bu işin eğitimini almanız çok daha uygun olacaktır. İmkanınıoz yok ise iyi bir ustanın yanında da dikkat ve becerileriniz ile ilgili eğitimi de alabilirsiniz.

Fakat yukarıda da belirttiğim gibi kurslar sadece programları öğretiyorlar.