Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

HotDog House

Barış Akgün

🌟Usta Tasarımcı🌟
3556.jpg

Benzer konular

graffi3D

♾️Grafik Gurusu♾️
Elinize sağlık güzel görünüyor, tam bi bütün olmuş logo.
Yanlız arkadaki "hotdog" yazısı biraz kaybolmuş gibi, bi anda logoya bakıldığında göze çarpmıyor.
Bu da algılama sorununa neden olabilir bence. Bunun dışında güzel ama tabiki. Bu arada adam figürüde tam oturmuş :)
Elinize sağlık...

Guwencin

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hot dog house okumuyor ve altta da turkish hot dogs yazıyor. ikinci kere tekrarlamak yerine daha başka bir şey düşünülmesi gerekbence.. karakteri tuttum ama :D

taylan_

🌱Yeni Üye🌱
diğer arkadaşlarında dediği gibi hot dog biraz daha okunabilir olsa daha iyi olurmuş:) gerçekten 10 numara çok beğendim yauws:)

gizli

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.nanorator.com
Güzel düşünülmüş zekice esprili bir çalışma olmuş eline sağlık lakin arkadaşlara katılıyorum hotdog ibaresini biraz daha ön plana çıkarırsan olcak başarının devamını dilerim.

Barış Akgün

🌟Usta Tasarımcı🌟
benım genelde çalışmalarımda on plana cıkarmayı sewmıyorum yanı onu hepınız anlmıssınız bakın hotdog yazdıgınıkı gozukmedıgını tam soluyosunuz :) bıraz gızlılık ıyıdır ıyı :):) tesekkurler tum yorumlar ıcın

_MRW_

🌟Usta Tasarımcı🌟
Farklı ve güzel bi çalışma olmuş..Başarılar..

selmanist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Gerçekten güzel bi çalışma. Emeğine sağlık.

67muho

🌱Yeni Üye🌱
bencede güzel bir çalışma !.. Tebrikler yani şahsen ben beğendim.Bu işte uzman diilim halk yorumu olarakkk.Diğer bazı arkadaşlar işin ehli oldukları için pek beğenmemiş olabilirler