Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İl25LEgaL logo çalışmam

zodjac

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlarla açtıımız bi site için yapmıştım bunu sizlerlede paylaşıp nasıl olmuş die sormak istiyorum NASIL OLMUŞ?? :D

illegalxj1.jpg

Benzer konular

erdesign

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence arkadaki brushları kaldır sitede banner yapılacaksa yeterli olabilir...

escape_lea

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
renk seçimi iyi olmamış arkadaşım. bir de o mermi o tabancadan çıkamaz, merminin boyutunun biraz daha küçük olması lazım. silahı da biraz daha düz yaparsan merminin gidiş yönüne göre sanki açısal bir sorun var gibi.

canan aycan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
mermiyi de resim yerine çizim olarak kullansan dahamı iyi olur ?

renklerin kesinlikle değişmesi gerek diye düşünüyorum

sedhat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
valla bende mermiye takıldım mermi mermiye benzemiyo tornavida ucuna daha çok benziyo.bence de renk sorunu var yine de emek vermişsin emeğine sağlık

sytcck

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar herkesin dediği gibi en büyük sorun mermide hiç bir mermi silahtan kovanı ile çıkmaz istersen o kovanlı mermi yerine sadece çekirdeğini koysan silahın duruşunuda düzeltsen veya perspektifi daha ii bi silah resmi kullansan daha ii olur. Çalışmalarında Başarılar

onurgeckin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.eksantrik34.com
renkler pek olmamamış bi de kurşunun geçtiği yer düm düz değilde biraz daha parçalanmış havası verirsen daha iyi olucaktır...

melisa14

🌱Yeni Üye🌱
abi takma sen bunları çok süper yaa......:)

güneş gün

🌟Usta Tasarımcı🌟
bana ne aman ben anlamam öyle silah felan :lol: bilenler yorumlasın bilmeyenler sussun benim gibi

yilmazlar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ak-47 mermisi çıkmış daha da önemlisi mermi kovanıyla çıkmış patlamadan :D ama çok beğensem de az renk kullanmışsın. daha çok renklerle daha cıvıl cıvıl bir etki yakalayabilirsin.......

cristianosman

🏅Acemi Tasarımcı🏅
herkezinde dediği silahın duruşu we renkleri değiştirsen birde arkadaki efektleri biraz daha az kullansan. we en sondaki L harfinden kan akıtmasan çünkü daha mermi yeni girmiş oraya.. gerisi güzeL:)

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
bu çalışma bütünüyle bir logo mudur? logo ise, o silahı ve mermiyi sen mi çizdin? biryerlerden alıp koyduysan hani tavsiyem otur çiz, logoda alıntı yapmak inan pek güzel birşey değil.. font tamam olabilir de objeler en azından kendi yaratıcılığınıza ait olmalı ki logo kimlik kazansın... ben çizdim diyorsan da boşuna dil döktüm hehe :)

yazınan aşağı uzanan kanlar çok alakasız kalmışlar, hatta bayağı alakasız kalmışlar, başka şeylerden de arkadaşlar bahsetmiş zaten yinelemeyeyim..

kolay gelsin..

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bemce brushları kladır fontuda değiştir logodan çok bannera benzemiş ya da ilk baştan çalış.
emeğine sağlık.