Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İlaç Firması (Galenka) İçin Yaptığım Katalog Örneğim

grafipapatya

♾️Grafik Gurusu♾️
merak ettim 1. çalışma 3Dmax mı yoksa (ç)alıntımı

sadece eleştiri istemiştik.Ne kadar meraklısınız böyle şeylere ( genel konuşuyorum). Herkes bir yerden bir şeyler alıp birleştirip ortaya çıkarmaya çalışır değil mi ?Özellikle biz grafikerler.Neden böyle bir yorum yapmayı seçtiniz merak ediyorum.

Sweetce

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bu tarz yorumları eleştirdiğimde bazı üyeler beni agresif olmakla suçluyorlar,
bilmiyorsanız ya yorum yapmayacaksınız yada ordaki kanaaitininizi somut verilere dayandırarak açıklayacaksınız.

Bu şekildeki yorumunuz çamur at izi kalsından öteye gitmiyor.

bende Cahit Bey yürekten katılıyorum..

1 ve 3 hoş olmus ama 2. si alakasız vladstudio nun resmi güzel durmamış
3. çalışmadaki renklerle biraz daha oynarsan ii olur cok rahat okunmuyor
merak ettim 1. çalışma 3Dmax mı yoksa (ç)alıntımı

Nasıl yani ??? buarada "(ç)alıntımı" da neyin nesi?? bende doğrusu arkadaşımız designgrafikerin merak ettiğini merak etmekteğim

UnKnOwNReaL

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sadece eleştiri istemiştik.Ne kadar meraklısınız böyle şeylere ( genel konuşuyorum). Herkes bir yerden bir şeyler alıp birleştirip ortaya çıkarmaya çalışır değil mi ?Özellikle biz grafikerler.Neden böyle bir yorum yapmayı seçtiniz merak ediyorum.

bende Cahit Bey yürekten katılıyorum..

Nasıl yani ??? buarada "(ç)alıntımı" da neyin nesi?? bende doğrusu arkadaşımız designgrafikerin merak ettiğini merak etmekteğim

vladstudio_coiffure_800x600.jpg

H.gerikaya

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
güzel ve espirili bir çalışma olmuş ilaç firmasına uygun bir tasarım bence

leylas

🏅Acemi Tasarımcı🏅
abicimm söze ne hacett siz aşmışsınıs bence züperr olmuş daha ne olabilriki...:)

grfkr42

🌟Usta Tasarımcı🌟
ben hiçde hoş değil çalışmalar acıkcası banel

cagricgr

🌱Yeni Üye🌱
sağ üst taraftaki op çubukların boş kalınmasın die konulduğu apaçık ortada..
ayrıca bu tasarımda o kadar rahatsızlık verici yerler ver ki say say bitmez..
bilmiorum beğenen arkadaşlar neyi beğendi anlamadım..

nadide

🌱Yeni Üye🌱
ya ben bşey dcem bu yormları yeni görüyorum çok ta şaşırdım doğrusuu... öncelıkle koşuma gitmeyen yerlerı söyliyim bi ilaç firmasına uygun olmamış basit kaçmış amacını tam olarak yansıtmıyoo bu bnm fıkrım tabiki ayrıca çamur atmak için soylemedım bunlar yoruma açık işler bizde yorum yapıyoruz öyle değilmii:D evet acemıyım öğrenci sayılırım dahaa zaten profsynelım falan demedım ki

tolgatumer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.tolgatumer.com
Bu tarz yorumları eleştirdiğimde bazı üyeler beni agresif olmakla suçluyorlar,
bilmiyorsanız ya yorum yapmayacaksınız yada ordaki kanaaitininizi somut verilere dayandırarak açıklayacaksınız.

Bu şekildeki yorumunuz çamur at izi kalsından öteye gitmiyor.

kesinlikle bende katılıyorum

grafipapatya

♾️Grafik Gurusu♾️
ya ben bşey dcem bu yormları yeni görüyorum çok ta şaşırdım doğrusuu... öncelıkle koşuma gitmeyen yerlerı söyliyim bi ilaç firmasına uygun olmamış basit kaçmış amacını tam olarak yansıtmıyoo bu bnm fıkrım tabiki ayrıca çamur atmak için soylemedım bunlar yoruma açık işler bizde yorum yapıyoruz öyle değilmii:D evet acemıyım öğrenci sayılırım dahaa zaten profsynelım falan demedım ki

sen grafiker olma hatta.arkadaşım bak biz sana bisey demedik.sadece beğenmedim dedin.bizde senden bize güzel olmayan yerleri söyle ona göre bizde senin elştirilerinle yola devam edelim.
dedik

nadide

🌱Yeni Üye🌱
bişey dcem ben dıkkat edıyorm daa sen butun işlerin altınaa hep bı mualefet durumları yaratıyosun neden acaba cok merak ettım... kendını mı kanıtlamaya calışıyosun anlamadım amaç ne yaniii