Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İlk Çalışmam

tunctolgahan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.webkaynak.biz
Merhaba arkadaşlar. Nihayet Grafikerler.net sayesinde ilk web çalışmamı yaptım. Çalışmam bi trekking(doğa yürüyüşü, spor) sitesi üzerine oldu. Önceleri Office Publisherde yapmıştım bi çalışma ve hiçte içime sinmemişti. Buyrun çalışma;

4185.gif

Muhakak ki hatalarım olmuştur, görüşlerinizi yazarsanız çok sevinirim.

Saygılar.

Son düzenleme:

Benzer konular

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Öncelikle Forum kuralarını okumanızı öneririm...Kişisel web sitesi yapmak yasak, bannerınızda ki reklamı silip çalışmanızı öyle yükleyin.(bunun için Düzelt butonunu kullanınız)

ilk çalışmaya ilk yorum benden.

İlk çalışma için hatalarınızdan çok ne yapılmaması konusunda öneride bulunmak olur...bence seçilen konu ve yapılmaya çalışan fena sayılmaz...
Banner fena değil, fontlar kesinlikle değişmeli...birde fontlar resimlerin üstüne çıkmış...Fotoğrafların boyutları eşit değil buda düzensiz bir görüntü yaratmış...Onun dışında;
"Önceleri Office Publisherde yapmıştım bi çalışma " demişsiniz, sanırım bunuda publisher' da yapmışsınız.

Publisherde başlangıç için güzel fakat size diğer web editörlerinide kullanmanızı öneririm.
Örnegin dremweaver hem kod hem tasarım bakımından bir çok faydasını göreceksiniz.

Emeğinize sağlık.

Kolay gelsin.

Son düzenleme:

tunctolgahan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.webkaynak.biz
Öncelikle teşekkür ederim. Bunun tamamını PhotoShop'ta yaptım. Ya çok çabuk yaptım bunu yarına öğretmene(Trekking Grup Liderimiz) göstermem gerek ondan basit oldu.

Ayrıca dreamweaver kullanımaya çalışıyordum :). Şimdi butonların köprüleme işlemlerini de dreamweaverden yapıcam.

Son düzenleme:

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Öncelikle teşekkür ederim. Bunun tamamını PhotoShop'ta yaptım. Ya çok çabuk yaptım bunu yarına öğretmene(Trekking Grup Liderimiz) göstermem gerek ondan basit oldu.

Photoshopda yapmışsanız index tasarımı aşamasında biraz daha görsel zevke ağırlık vermelisiniz....Özellikle renk uyumuna dikkat edin ve design' a ağırlık verin.
Yaşınıza göre bakarsak başlangıç için güzel, çalışmaya devam...

Kolay gelsin.

tunctolgahan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.webkaynak.biz
Teşekkür ederim, ileriki zamanlarda yapacağım çalışmalarda söylediklerinizi dikkate alacağım. ;)
Saygılar.