Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İlk Denemem

Benzer konular

Theo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.dizaynizma.deviantart.com
Tasarımlardaki en önemli ve kesinlikle yapmamanız gereken tek unsur yazacağınız yazıları yanlış yazmamaktır.Çünkü bunu bile başaramayan birinin tasarımının iyi olması mümkün değildir.

Ismail değil İsmail'dir. Böyle ufak hatalarla tasarımlarınızı berbat etmeyin.. İyi bir çalışma fakat çalışırken çok dikkatli ve hatasız olmaya özen göstermelisin.Başarılar diliyorum..

cosedesign

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.cosedesign.com
öncelikle yorumun için tesekurler,yazı stiliden dolayı çizginin üstündeki yatay çizgi onun noktası olarak düşünmüştüm o yuzden bıraktım

mestha55

🌱Yeni Üye🌱
oldukça orjinal bence tabi bu yorum bi amatörden :p...

fgn7700

🌱Yeni Üye🌱
bencede güzel bazen yazı karakterleri böle olabiliyor ama hoş oluş :D başarılar arkadaşım

mr.circassian

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ilk denemenin biraz daha naif olmasını beklerdim çünkü bu internet ortamındaki hazır imajlara benzemiş...kartvizit mecrası basılı bi mecraysa eğer gradient efektini çok çok dikkatli kullanmamız lazım aksi takdirde bilgisayarda görürken gururlandığımız işler bir anda tepetaklak olabilir! kart içinde kullandığın fontların çeşitliliği okunabilirliliği azaltabilir bu da bir handikap...emeğine sağlık...

Kubra.

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İlk deneme çalışması olarak, gayet başarılı görünüyor, emeğine sağlık.

izge

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kartvizit,tek,kartvizit bölünemez...bu senin yaptığın kartvizit+logo çalışması beraber..

...........