Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ilk dergi kapağım... REPRICE

MSLNA

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu benim coreldraw'da henüz 2.derste yaptığım ilk çalışmalarım yani coreli henüz hiçbilmiyorum diyebilecek kadar az biliyorum.şebnem ferah'ın kesimi dışında (nasıl daha düzgün kesilebileceyizi bugün öğrenicem :D) eleştirilerinizi bekliyorum kendimi geliştirmemde yorumlarınız çok faydalı oluyor :smile:

buda 2.si

Son düzenleme:

Benzer konular

_PuNkDeSigN_

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
evet bencede henüz öğreneceğin çok şey war. bir kere elinde detayı fazla resim warsa ve o resmi arka fona dekube etmek istiyorsan bilki bu iş corel de yapılamaz yapılsada gördüğümüz gibi hoş durmaz. çünki corelde efekt oranı fazla değildir. bu iş için en iyi program bildiğin gibi photoshoptur.ileri zamanlarda kendi kendini geliştireceğine eminim. Bu arada (RACK değil ROCK) tur. :) elinize sağlık.

MSLNA

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet henüz corelde ilk tasarımımız olduğu için ders hocamız sadece corelde yapılması gerektiyini söylediyi için corelde yaptım ama photoshopla olması tabiki daha hoş olucaktır teşekkür ederim :smile:
ROCK'da düzelttim :D

Son düzenleme:

vizyon222

🌟Usta Tasarımcı🌟
bencede birazdaha çalışsan ii olacak... decube kötü olmuş...

jumba jookiba

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba,

mutlaka daha önce yapılmış profesyonel dergi kapağı tasarımlarını incele. bunun da yardımı olacaktır.

iyi çalışmalar.

leyl

🌱Yeni Üye🌱
Başlangıç için fena değiller.. dergi kapağı yapıyorsan diğer dergi kapaklarından farlı olmalı bence.. sen diğer dergi kapaklarına benzetmeye çalışmışsın..öyle bi kapak yapki bir sürü derginin arasında dikkat çeksin..Artık bunu sadelikle mi yaparsın çarpıcı farklı bi fotoğraf mı kullanırsın sana kalmış.. ama ilk önce dikkat etmen gereken şey farklı olmak.. eminim zamanla çok daha iyi olacak.. başarılar...

MSLNA

🏅Acemi Tasarımcı🏅
decube'nin kötü olduğunun farkındayım zaten onun dışındaki hatalarım demiştim ama sadece ona yorum yapmışsınız :D teşekkür ederim vizyon

inceliycem jumba teşekkürler

grfk42 umut var diyorsun yani teşekkürler :smile:

teşekkürler leyl önerilerni göz önünde bulundurarak tekrar bişiler yapıcam

Moderatör tarafında düzenlendi:

MONASTERY

👑Efsanevi Grafiker👑
MSLNA lütfen flood yapmayınız düzelt butonunu kullanarak mesajınızı düzenleyebilirsiniz

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
1. çalışmanda fontların yanlış seçilmiş ve dekupelerinde sorun var. 2. çalışma ise fazla sade. Biraz daha çalışmalısın emeğine sağlık.

MSLNA

🏅Acemi Tasarımcı🏅
buda 3.sü bu nasıl olmuş peki :sweating:

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
bol bol dekobe yapmalısın derim...tasarımın olmazsa olmazıdır dekobe...saçlara bi bak hoşmu sence çok sırıtıyo...çalışmalısın çok çok çok ...yazı fontlarınada dikkat

MSLNA

🏅Acemi Tasarımcı🏅
özellikle belirtmiştim decube'nin hatalı olduğunun farkındayım henüz 2 gün çalıştım corelde tabiki çok çok çok çalışıcam teşekkürler

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
kusura bakma atlamışım ben orayı...:)

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Aynı konuda 3 farklı dekupe yazılışı:)

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
ilk işler olarak kötü değilsin.. 3 gayet ii diğerlerine göre..

sadece decupe işte :)

ve tipografi - font - renk sorunun var ... En azından görselin var gerisi zamanla gelir...

BAŞARILAR

MSLNA

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkür ederim yorumlarınız için dikkate alıyorum emin olabilirsiniz tabiki daha iyi olucak biraz daha fazla çalışmaya ihtiyacım var tabiki :angel: