Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İllustrasyon ödevi. ACİL. - Türkiye Geneli

ozturkerdi

🌱Yeni Üye🌱
İllustrasyon ödevi. ACİL.

Program/Seviye: İllustrator & Photoshop

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Merhaba, grafik öğrencisiyim ve acil bir ödev teslimi yapmam gerekiyor.

SLi8R.jpg

Yukarıdaki gibi bir tasarımı ne zamana ve ne kadar ücrete halledebilirsiniz?

E-posta: receperdiozturk@gmail.com

Telefon: 0534 246 50 14

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

ozturkerdi

🌱Yeni Üye🌱
İlan kapanmistir. Bir kisi ile anlasildi ilgilenen herkese cok tesekkurler :)

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
İlan kapanmış olabilir.
Ama konu yeni açılmışken, Sen şimdi büyüyünce grafiker olmayı planlayan bir grafik öğrencisi misin!?!?
Sınıf kaç peki? Ne kadar ödeyeceksin tasarım için? Ödevi ücretli yaptırmandaki gerekçe nedir?
Bu konuyu açmak için kaç dk düşündün?
Bu yaptığını onaylayan kaç sınıf arkadaşın var?

Son olarak muhtemelen kocaeli üniversitesinde öğrencisin? Değil mi?

Bu ilanla ilgilenen fırsatçılara da ayrıca ünlemli selamlar..

ozturkerdi

🌱Yeni Üye🌱
Polemik gibi birşey yaratmak değil amacım ancak herkesin ilgilendiği dallar vardır ya hani? Ben illustrasyon veya manipülasyon kısmını hiç sevmedim sevemedim. Ayrıca bana sitem etmemelisiniz eğitim sistemine yani bize bu ödevi yapabilecek eğitimi vermeyip sonra ödevi isteyen sisteme sitem etmelisiniz.. Bakın hocalara demiyorum, eğitim müfredatı yani sistem gereği öğrenmediğin, bilmediğin bir işi yapamazsın ve tökezlersin. Ayrıca beni bu şekilde sözlerle aşağılamak mı amacınız anlayamadım ama buna da hakkınız yok bilginize :) Etrafta bir sürü grafikerim diye gezen kurslardan çıkma, tabelacıda, matbaa'da çalışmış müfredatı olmayan eğitimden almayarak grafikerim diyende var. Lütfen sitem etmeyi bırakın edicekseniz de bana etmeyin. Son olarak kocaeli üni'de değilim yanılıyorsunuz.

Sınıf 3!
Tasarım için ödeyeceğim miktarı söylemeyeceğim!
Ücretli yaptırma gerekçem yukarıda bkz.
Konuyu açmak için 3,5 dakika düşündüm, dersten kalamam kusura bakmayın.
Bu yaptığımı sınıftaki herkes onaylıyor denebilir.

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Demek sen bu ilanla bu kadar grafikere hakaret etmediğini düşünüyorsun :) İlginç..

Desene daha çekirdekteyken sıkıyoruz ayağımıza.

Öncelikle özrün kabahatinden beter! :)
Sen bu bölümü okuyorsan (ki ilgi alanına girmiyor olsa dahi) sana ne öğretiliyorsa öğrenmek zorundasın. Alaylıyı matbacıyı tabelacıyı vs öne sürüp kendini haklı çıkarma lüksün yok.

Ayrıca bu içerikleri kapsayan videolar var nette, izle öğren ödevini yap. Bu çok mu zor sence?
Ödevini kendin yapmanı şiddetle öneririm. ;)

Hadi kolay gelsin bakalım..

ozturkerdi

🌱Yeni Üye🌱
Öğretilmiyor demek ki ben buralara düşmüşüm ilk önce iğneyi ilk kendinize batırın etrafta herkes birbirine iş öğretmekten yana değilde rakipleşmekten yana. Öğretim sisteminde olmayan şeyi öğrenemem. Ayrıca kimseye de hakarette bulunmadım bulunmam da boş yere kendinize cevap yazarak zaman harcamayın gidin kendiniz için doğru neyse onu yapın herkese kendi bildiği doğrudur :)

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Velhasılıkelam!

Ben bu diyalogdan KENDİ EMEĞİMLE alacağımı aldım ;)
Sana da aynını tavsiye ederim.

Ha bir de vitamini bolca tüketmeye özen gösterelim :D
Kal sağlıcakla..

Dipnot: Herkeste tuhaf bir alınganlık modasıdır gidiyor. Mümkünse eleştrilere açık olalım.

Son düzenleme: