Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Illustrator ''create outline iptal etmek''

bayhannnn

🌱Yeni Üye🌱
çalışmamda creat outline yaptım ama şimdi iptal etmem gerek nasıl yapılıyor iptali onu bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Moderatör tarafında düzenlendi:

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
Ctrl + Y kısa yolu... View - prewiev

bayhannnn

🌱Yeni Üye🌱
benim aradığım bu değil create outlines oldu diyorum sen başka bir şey söylüyosun create outlines naıl kaldıra bilirim?

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
benim aradığım bu değil create outlines oldu diyorum sen başka bir şey söylüyosun CREATE OUTLİNES NASIL KALDIRA BİLİRİM?

yanlış anlamalısı için daha net soru sormalısınız...

bir obje üzerine Stroke ve Fill bir birinde ayrıldığınız zaman tekrar ilk hale getiremezsınız; anca ctrl +Z (işlemi geri almak) komutu kullanabilirzin

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
benim aradığım bu değil create outlines oldu diyorum sen başka bir şey söylüyosun create outlines naıl kaldıra bilirim?

Size bir şekilde yardımcı olanlara asabi davranışlarlamı teşekkür edersiniz.?
Outline kaldırmanın tek yolu ctrl veya cmd+Y tuşudur.

REVIZYON

🌱Yeni Üye🌱
Arkadafl galiba yazıyı convert etmis ve bunu geri almaya çalışıyor!
Dökümanı kaydedip kapattıysanız yazıları yeniden yazın! eğer kapatmadıysanız yaptığınız islemi geri alın.
Kolay gelsin.

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
Arkadaşım yazıyı convert etmişsin. Yani yazı artık font değil, path olmuş. Bu saatten sonra ya aynı font ile tekrar yazmalısın ya da bu fonta sahip değilsen fontu bulup yükleceksin.

milkshake

🌱Yeni Üye🌱
Illustrator create outline

Arkadaşlar Illustrator da kartvizit tasarımı yaptım. Yazıları convert etmek için create outline ekledim fakat işleri baskıya göndermek için PDF formatında kaydedip açınca l ve ı harfleri kalın ve hatalı çıkıyor bunu nasıl düzeltebilirim??? Baskı sırasında bir sorun işgal eder mi??

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşlar Illustrator da kartvizit tasarımı yaptım. Yazıları convert etmek için create outline ekledim fakat işleri baskıya göndermek için PDF formatında kaydedip açınca l ve ı harfleri kalın ve hatalı çıkıyor bunu nasıl düzeltebilirim??? Baskı sırasında bir sorun işgal eder mi??

PDF dökümanın üzerinde yakınlaşarak bakın. Çalışmanızı Convertlediyseniz, görselleri embedlediyseniz hiç bir problem yok. Sadece göz yanılmasıdır.

milkshake

🌱Yeni Üye🌱
Birtek yazıları create outline yaptım görselleri embed yapmadım onu bilmiyorum. Nasıl yapabilirim onu??

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Birtek yazıları create outline yaptım görselleri embed yapmadım onu bilmiyorum. Nasıl yapabilirim onu??

Çalışmanın içinde bulunduğu görselleri link > Embed image ile çalışmanın içine gömmeniz gerekmektedir. Aksi halde nasıl convertlemediğiniz font açılışta soruyor ise görselleri de soracaktır.