Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

imageshack.us hakkında önemli .?

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
bu siteyi sık kullanan arkadaşlar lütfen bana imageshack.us/ adresine atılan resimlerin en buyuk boyutu kaç olabilir
ve burda kalma sureleri sınırsızmıdır yoksa belirli zaman sonra silinmektedirmiler .?

bunları acilen söylemenizi istiyorum bilen arakdaşlardan .?

Benzer konular

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
maksimum boyutunu bilmiyorum ama önemli resimleri atacaksanız bence ftp ye atın...
imageshack. us a atıpta ucan çok fotografım oldu çünkü :D fotoğraf yerine kendi logoları çıkıyo :)

ADAMINbiri

🌟Usta Tasarımcı🌟
en yüksek 1.5 mb dosya yükleniyor... Resimler kullanıcı servis şartlarını kötüye kullanmadıkça süresiz olarak saklanıyor...

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
sanırım ingilizce açıklamasında 3 mb dosya başına limit ayrıca para lı uyeelrinde resimlerinin silinmeme gibi şartlar var diye okudum yanlış çevirmedi isem ..

kendi isteğinizle silebiliyormuşsunuz...

siz ne öerirsiniz .?

çok büyük sxc.ru yada stockexpert.com gibi bir site yapmayı planlıyorum ama hostu kendimde olmayacak böyle hizmet veren sitelerin hostuna atacağım reismleri .?

sizce hangi site bunun için idealdir.?

çünkü çok forumda gördüm imageshack.us/ reismleri konular açıldıktan bir kaç ay sonra hepsi kurbaga şekline dönüşüyor ...

acaba ücretsiz oldugu içinmi paralı olursa daha fazla mı kalıyor reismler .?

tirEdsOuL

♾️Grafik Gurusu♾️
eğer ciddi ciddi yapmayi düşünüyorsan böyle birşeyi, alt yapinida ciddi oluşturmalisin.. öyle sağa sola free images yükleyerek olacak iş değil bu, kendin de söylüyorsun bikaç ay sonra hepsi düşüyor diye.. alacaksin server'ını bakacaksin başinin çağresine paşalar gibi..

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
öyle bir sevarıs satın almak yıllık 10,000 dolardan fazlaya maal oluyor :)

oyuzden ben resimleri herkesle paylaşmak için kullanıcılarında reism ekleyeceği bir site düşünmüştüm ..

frat

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
firat-veba.spaces.live.com
download ve upluod bu sitedede var ! forum sitesi diyince o bahsettıgınız konuları kapsıyor zaten !

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
siz sanırım demek isteidğimi anlamadınız ..?