Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

" İnsan HakLaRı " [ İLk Afiş ÇaLışmam ]

gamzesah92

🏅Acemi Tasarımcı🏅

( Konu başlığı üzerine ilk çalışmamdır. Eleştri öneri vs. beklerim.

Şimdiden TesekküR EderiM... :angel: )

dreamsantana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Fikir gerçekten çok güzel. Grafik olarakta hoşuma gitti. Tebrik ediyorum. İnsan hakları ülke olarak düşünmemiz ve kafa yormamız gereken bir konu.

answersaray

🌟Usta Tasarımcı🌟
renkler, fotoğraf ve diziliş çok güzel...ama sanırım transformda hata var..elinize sağlık...

bywebcan

🌱Yeni Üye🌱
Farklı bir yazı fontu ve tasarımı yapılsa bence daha güzel olur...
Düşünce başarılı teşekkürler.

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
Tasarım olarak benimde hoşuma gitti. 1. merak ettiğim fotograf çekimi sana ait. Ve 2.si neden kırmızı renk seçtiğin.. O kadar farklı yerlere çektiki benim düşüncelerimi o kırmızı renk yüzünden baya bi düşündüm.. Emeğine sağlık..

gamzesah92

🏅Acemi Tasarımcı🏅
fotograf cekimi bana ait değil buldm bi yerden :p kırmız kotu mu olmş .. Bu konuyu aractırırken cok kan gordm eziyetler ..bende yazı renkgini kırmızı yapmaya karar vrdim ..:)) aslında siyahtı ..değştirdm

Atlanturk

🌟Usta Tasarımcı🌟
Cümlede anlatım bozukluğu var. "Herkesin zulüm altında başka ülkelere sığınma hakkı vardır" cümlesinden şu bozukluk çıkıyor:
Tüm insanlar, zulüm altında bulunan bir başka ülkeye sığınabilir. Fark ettiniz mi bilmem?
Bence şöye olmalıydı: "İşgal altındaki herkesin, başka ülkelere sığınma hakkı vardır." ya da buna benzer şekilde...

firex

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.milcanx.com
çok kısır kalmış bir çalışma
yani bir fotoğraf üzerine bir iki cümle yazılmış
ilk çalışmanız olarak eleştirirsem
perspektifiniz cümlenin okunmasını zorlaştırmış ama çalışmalar arttıkça daha iyisine ulaşmak hızlanır.
iyi çalışmalar..

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
mesaj amaçlı afişlerde, mesaj görsel olarak doğrudan anlatılmıyorsa metin mümkün olduğunca yalın ve akıcı olmalıdır. Kırmızı zemin konunun sosyal ya da siyasi olabileceğini bakana fısıldıyor. bu yüzden çok doğru bir seçim ancak 10 aralık... la başlayan cümledeki derinlik efekti hem gereksiz hem de en küçük vurgu olması gerekiyorken işin başına taşınmış. Zulüm kelimesi bencede rahatsız bi kelime, işgal de doğru olmayacak, o madde iltica ile ilgili bir madde, "eziyet altındaki herkes" denebilirdi... Ancak benim tavsiyem, maddeyi olduğu gibi ya da olduğuna en yakın hali ile ilana aktarmak yönünde... Kullandığın fotoğraf güzel, ancak karanlık ve ışık sorunları var, şu halde yetrli empatiyi kurduramıyor. ölü kalmış. 2. plana atılmış gibi...

İyi çalışmalar.

gamzesah92

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben tesekkür edrerm :) cok eksiğim vr ya :s ne yapalım. ilk ama bundan sonrakilre dikkat edicm ;)