Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

iş makinesi yedek parça logo

BOSSTAN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba arkadaşlar iş makinesi yedek parçası satan yer için logo yapıcam, fakat normalde klasiktir iş makinesi vb deyince akla çark gelir, ama ben değişik bişey yapmak istiyorum sizce ne kullanmalıyım?

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Birbirini tamamlayan iki şekil, birisi büyük (ana gövde), diğeri küçük (yedek parça) fikrini işleyip kullanabilirsin. Fikir kırıntısı bizden, hayal gücü senden... Kolay gelsin.

skynetoktay

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bir yarısı çark olsun
sola yasla , diğer tarafı isim kullan
aslında dişliden vazgeçmezler ama bir dene istersen

yine dişli derseler, 4 renkte isim altında dişli de olabilir belki

bweijk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben senin yerinde olsam parçacıya gider şöyle 2-3 saat parçaları evirir çevirir inceler, kendime onlardan bir amblem bulur, yanına kalın, slab şerif 'li bir fonttan da logotype yapardım ( tamam volvo işmakinalarını çok kullandım ve hayranıyım kabul ediyorum )

hani sektörü biraz bilen biri olarak aklıma bunlar geliyo madem çark (tamam kabul çok klasik bunu da kabul ) koymayacaksın istikamet tekeri, kova, çatlamış bir kaya üzerinde kırıcı... daha da iddalısı şişmiş bir pazı önkolla beraber (evet insan kolu) koy...

ne bileyim aklıma bunlar geldi..

Soner DİLEK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.sonerdilek.net
Eski Dilde : Konu Günceldir.
Yeni Dilde : Teşekkür ederim arkadaşlar ama fikirleriniz şu anda beni tatmin etmedi.. yinede yardımcı olmak isteyen arkadaşlar varsa hala beklemekteyim..:)

fareliadam

🌟Usta Tasarımcı🌟
galiba görselleştirerek anlatmamızı istiyorsunuz. hangi formatta olsun? cdr veya ai? :D

BOSSTAN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Eski Dilde : Konu Günceldir.
Yeni Dilde : Teşekkür ederim arkadaşlar ama fikirleriniz şu anda beni tatmin etmedi.. yinede yardımcı olmak isteyen arkadaşlar varsa hala beklemekteyim..:)
o öyle demek değil hepinizin fikrini almak istiyorum demek bikaç fikire beğımlı kalmamak demek kendi adına konuşma lütfen :party:

BOSSTAN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben senin yerinde olsam parçacıya gider şöyle 2-3 saat parçaları evirir çevirir inceler, kendime onlardan bir amblem bulur, yanına kalın, slab şerif 'li bir fonttan da logotype yapardım ( tamam volvo işmakinalarını çok kullandım ve hayranıyım kabul ediyorum )

hani sektörü biraz bilen biri olarak aklıma bunlar geliyo madem çark (tamam kabul çok klasik bunu da kabul ) koymayacaksın istikamet tekeri, kova, çatlamış bir kaya üzerinde kırıcı... daha da iddalısı şişmiş bir pazı önkolla beraber (evet insan kolu) koy...

ne bileyim aklıma bunlar geldi..
hocam bu hafta yoğundum bakamadım mesajlara fikrinizi değerlendiricem teşekkürler