Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
bende anlatayım kısa birşeyler...
daha önce çalışmış olduğum firmada birgün onca işin içersinde biri geldi müşteriden dökümanları istedim yok döküman möküman bana avrupa yakasındaki gaffur'un pijamalı resmini bul afiş yaptıracağım. ben normal karşıladım belki hayranı falan sandım oysaki müşteri bir giyim firması ve gaffur'un pijamalarından getirtmiş satıcak bulduk resmi ve uyguladık sonrasında afişi teslim almaya geldiğinde banada bir pijama hediye getirmişti

bu benimde başıma geldi isteği pazara kuracağı pıjama tezgahına koyucakmış
çarşaf gibi yanlış hatılamıyosam 9m 2m ben gaffur isterim demişti bulduğumuz resim 250px260 öle birşeydi onu koy resim işye ben anaman pikselden mikselden dedi adam analtıncaya kadar canım çıktı

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
bende anlatayım kısa birşeyler...
daha önce çalışmış olduğum firmada birgün onca işin içersinde biri geldi müşteriden dökümanları istedim yok döküman möküman bana avrupa yakasındaki gaffur'un pijamalı resmini bul afiş yaptıracağım. ben normal karşıladım belki hayranı falan sandım oysaki müşteri bir giyim firması ve gaffur'un pijamalarından getirtmiş satıcak bulduk resmi ve uyguladık sonrasında afişi teslim almaya geldiğinde banada bir pijama hediye getirmişti

bu benimde başıma geldi isteği pazara kuracağı pıjama tezgahına koyucakmış
çarşaf gibi yanlış hatılamıyosam 9m 2m ben gaffur isterim demişti bulduğumuz resim 250px260 öle birşeydi onu koy resim işye ben anaman pikselden mikselden dedi adam analtıncaya kadar canım çıktı

bu pixel muhabbetini herkes yaşamıştr müşterisiyle:D anlamıyorlar ama anlayanda boşboş bakıp hımmm diyor ana sor gene anlamadı:D

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
bir müşterimde antetli kağıda ANTENT li kağıt der hep birgün güldüm ensonunda antetli dedim bozuldu ama hala öle diyor:D

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
bir müşteri geldi ajns ama bu
metin aynen şöle

Batı karadenizn kalbi ..... ajans kalem eşantiyonları
saat eşantiyonları
ve diğer eşantiyonlar
promosyon ve eşantiyon hizmetleri
olarak sizlere maatbaa hizmetleri
ayrıca kartvizit davetiye ve fatura ve böle gidiyo ama yıkıldım adam yanımda iken ya dur metni bulursanm tarayıp koyacam

ufukdural

♾️Grafik Gurusu♾️
Müşterimize işlerini teslim ettikten yarım saat sonra zırrnn telefon konuşmamız aynen şöyle;

- Merhaba ufuk bey, işleri teslim aldık gayet güzel olmuş teşekkür ederiz..

- Rica ederim özlem hanım.

- Yanlız bir problem var işlerde.

- Nedir? diye sordum ve doğal olarak panik moduna geçiverdim.

- Bunları tırnaklayınca üzerindeki çıkıyor. (lak'tan bahsediyor)

ve ben tam bir şok halinde cevaplıyorum.

- Niye tırnaklıyorsunuz ki özlem hanım siz kedimisiniz. Ayrıca beni de tırnaklarsanız doğal olarak bendede çizikler yaratırsınız.

Saygılarımla

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Müşterimize işlerini teslim ettikten yarım saat sonra zırrnn telefon konuşmamız aynen şöyle;

- Niye tırnaklıyorsunuz ki özlem hanım siz kedimisiniz. Ayrıca beni de tırnaklarsanız doğal olarak bendede çizikler yaratırsınız.

Saygılarımla

Bir daha böyle şeyler yazmadan önce: "Dikkat ani kahkaha atabilirsiniz" yazmanızı arz ederim. :D

bymuammer

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.grafikkent.net
bende eski çalışdığım bir reklamcı patronumla ölçü almaya gidiyorduk giderken bir bez afiş gördük caddede ve hangi salak bunu yazmış bende meraktan şöyle bir baktım "SAĞUK KIŞ GÜNLERİNDE İÇİNİZİ ISITMAK İÇİN HİZMETİNİZDEYİZ. A*** ÇAYEVİ" diye bir yazı ve alt köşesine baktım bizim logo :) kendisi yapmıştı tabi hemen içeri girip özür diledi ve aynı gün yenisini yapıp teslim ettik :) bayağı eğlenceliydi ama kıpkırmızı olmuştu patronum.

ufukdural

♾️Grafik Gurusu♾️
Hımm, bu cevaptan sonra müşterinizle hala çalışıyor musunuz? diye sorarsanız.

Elbette, bazıları azarlanmaktan hoşlanıyor demek ki!..

Saygılarımla

bymuammer

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.grafikkent.net

Saygılarımla

harikaydı kardeş :)

sezgi-sirin

🌟Usta Tasarımcı🌟
Eski çalıştığım işyerinde bir firmanın patronuna Microsoft Office programlarını kendi kullanacağı düzeyde öğretmem istendi.
Firmaya gittik ders vereceğim patronla görüştük. Anlatılacaklarımı planlamadan önce bilgisayar bilgi seviyesini, daha önce neleri kullandığını sordum. Bana bundan bir 10 yıl kadar önce Cobolda program yazdığını programlara aşina olduğunu söyledi. Bunun rahatlığıyla göstereceklerimin planını yaptım. Bazı şeyleri gösterdikten sonra Word programını açmasını, kayıt yapmasını vs öğretecektim. Bazı şeyler yazdırıp kaydetmesini istedim. Dosya ismi verildi 'Şimdi enter a basın' dedim. Patron bakındı, duraksadı ve 10 yıl önce Cobolda program yazan insan bana ENTER nerde diye sordu. Bir an beynimin içinde camların kırıldığını hissettim.

deryakrcp

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bilgisayar öğretmeni öğrencilere bilgisayar kullanmayı öğretirken ilk olarak mouse kullanmayı öğretmeden başlamış derse. Arka sıralardan bir tanesi masa bitti hocam tıklayamıyorum demiş...