Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Afişim

slhoz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaşlar bir yarışma için yaptığım İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti konulu Afişim. Fikirlerinizi sunarsanız çok sevinirim, nasıl olmuş?

webafis.jpg

SoWaLYe

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.genetikfacia.com
bence olabilir ama altdaki dünya figürü daha çok dikkat çekiyor onu biraz de-trend edersen daha iyi olur

slhoz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yarışma zaten bitti ayrıca bu dosyanın psd sini açacağımı hiç zannetmiyorum. :) Çok büyük dosya çok kasıldı pc. Yaparken beni strese soktu, yoksa bu dosya üzerinde birkaç fikrim daha vardı ama bıraktım.

lanetdunya

🏅Acemi Tasarımcı🏅
öncelikle elinize sağlık. bu çalışmayı, bir okulun duvarında kullanmak istiyoruz. kısacası bu çalışmaya talibiz. sizden olumlu olumsuz bir cevap bekliyor olacağım burada. görüşmek üzere.

slhoz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Teşekkür ederim, şimdi gördüm mesajınızı. Tabiki benim için uygun, fakat çalışmanın psd dosyası silinmişti bu sebeple yeniden hazırlamam lazım. Dilerseniz öngördüğünüz ücreti bana bildirin anlaşırsak hemen çalışmaya başlar bir iki güne size baskı dosyasını teslim edebilirim istediğiniz ölçüde. Ayrıca istediğiniz kısımlarda değişikliklerde yapabiliriz. ozsalihaoz@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
ellerine sağlık güzel duruyor.

Lorex

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşım ßinaları yerleştirdigin yerin altını biraz silseydin keşke çok kötü durmuş biraz Ama yinede iyi Bir afiş ßaşarılar :D

slhoz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Teşşekkür ederim arkadaşlar bayağı zaman oldu bunu yapalı. O zamanlar elimdeki pc çok kötüydü o nedenle çok detaya inememmiştim ve bir an önce bitirip teslim etme modundaydım ;)