Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İstanbul Gezisi Afişi - 2.5 hafta uğraştım

cut_lee_amm

🏅Acemi Tasarımcı🏅
2-3 ay kadar önce yapmış olduğum bir afiş. Flash diskimin içinden çıkınca yorumunuza sunayım dedim.

Afiş için yaklaşık 2.5 - 3 hafta uğraşmıştım, Bursada uludağ üniversitesi civarlarına asılmış olması lazım, okuyanlar varsa görmüşlerdir belki.

Baştaki ilk yaptığım afiş, ikincini ise Cenk Tevetoğlu'nun daha ön plana çıkmasını istemelerini üzerine hazırladım.

Yorumlarınızı eksik etmezseniz memnun olurum ...

1. afiş
290177istanbulafiscopymt2.jpg

2. afiş:
stanbulafi41sn9.jpg

Not: Bulunduğum pc de ps olmadığından dolayı iletişim bilgilerini arkadaşa sildirdim, lütfen o kısmı dikkate almayın...

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
güzel bir çalışma emegine sağlık slogan okunuyor burdan zorla ama bunu asınca pek okunucagını sanmıyorum yazıların reklerini degiştirsen ve sarı renkte cok fazla bogmuş sanırım fakat yinede güzel bi çalışma

cut_lee_amm

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel bir çalışma emegine sağlık slogan okunuyor burdan zorla ama bunu asınca pek okunucagını sanmıyorum yazıların reklerini degiştirsen ve sarı renkte cok fazla bogmuş sanırım fakat yinede güzel bi çalışma

Yorumunuz için teşekkür ederim. Geçmiş döneme ait bir afiş olduğu için üzerinde herhangi bir değişiklik vs. yapma niyetim yok şu anda.
Dikkat çekmek istediğimiz nokta "istanbul" kelimesi idi. Uzaklardan afişi gören ve İstanbul'u okuyan kişi zaten merak edip yakına gelecektir diye düşündüm.

Bir de hangi afişin daha iyi olduğunu da yorumlarınıza eklerseniz memnun olurum...

tasarimci-03

🏅Acemi Tasarımcı🏅
guzel calisma ama bi afis sade tarzda olsa daha dikkat ceker akilda kalir ve kendine ceker
dusun arabayla giden bi sahis nasil gelsin afisi okusun...
afis dikkat cikici olmali anlasilir sadelikte....insani uyarmali diye dusunuyorummm
zaten okumayi sevmeyen bi millet olarak...sadelikten yanayimmm
tabiki sartlar elverirse o da var....

cut_lee_amm

🏅Acemi Tasarımcı🏅
guzel calisma ama bi afis sade tarzda olsa daha dikkat ceker akilda kalir ve kendine ceker
dusun arabayla giden bi sahis nasil gelsin afisi okusun...
afis dikkat cikici olmali anlasilir sadelikte....insani uyarmali diye dusunuyorummm
zaten okumayi sevmeyen bi millet olarak...sadelikten yanayimmm
tabiki sartlar elverirse o da var....

Haklısınız ama bu da böyle oldu napalım. Kampüs içerisine asıldı zaten bu afişler, arabayla gezen fazla olmaz :)

sonraki çalışmalarımda dediklerinizi dikkate alıcam.

Göze batan hatalarımı belirtirseniz memnun olurum ...

ozzlem

🌱Yeni Üye🌱
afişler güzel olmuş . ilk afiş daha hoş görünüyor.şahsın ön plana çıkmasını istedikleri için böyle yapmanız uygun olmuş.ancak slogan bencede pek okunmuyor. daha dikkat çekici olabilirdi.yinede ben beğendim tebrik ederim. emeğinize sağlık

ZAFER_81

🌱Yeni Üye🌱
emeğine sağlık gözel olmuş başarılarının devamını dilerim

N/A6

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bir afiş için o kadar süre veriyorlarsa çok güzel. Çalışmanızı beğendim. Elinize Sağlık

cut_lee_amm

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bir afiş için o kadar süre veriyorlarsa çok güzel. Çalışmanızı beğendim. Elinize Sağlık

Afişi tanıdık birine yaptığım için oldukça önceden haberim vardı. Bu nedenle de biraz rahat davrandım diyebilirim zaman konusunda.

Yorumlarınız için teşekkürler.

koserim

🏆Pro Tasarımcı🏆
gayet başarılı bir çalışma olmuş tebrikler

baris.basaran

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
bbtasarim.deviantart.com
Kullanılan görselin çözünürlügü çok düşük.Sonra yazılar afişte belirgin olması lazım.Yazılarıda zeminle aynı renk kullanmışsın sadece altında daha açık bi sarı gölge var.4-5 metre ilerden o yazıların anlaşılması biraz zor olur.

meltem iğret

🌱Yeni Üye🌱
çalışma güzel ama yazı biraz sönük kalmış mesaj tam vurgulanmamış

broken_wings

🏆Pro Tasarımcı🏆
ben bütünden ziyade parçaları sevdim kız kulesinin altındaki dalga efekkleri güzel olmuş..

cut_lee_amm

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar ...

incibilgisayar

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşım bence çalışma değil uğraş yapmışsın. alttaki resimler zaten başka siteden alıntı sen sadce yazıları yazmışsın var mı başka

BlacK_HaZe

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel bir çalışma olmuş..emeğine sağlık..ama bence biraz daha sade olabilirdi..alt taraftaki yazılar okuyucuya karışık gelebilir..sade daha çok dikkat çeker...

baranbeyy

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bence kız kulesinin vektörelini çizip koysaydınız daha güzel olur. Süliyet de olabilirdi. Ama başarılı bir çalışma tebrik ederim..

cut_lee_amm

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bence kız kulesinin vektörelini çizip koysaydınız daha güzel olur. Süliyet de olabilirdi. Ama başarılı bir çalışma tebrik ederim..
,

Yorumunuz için teşekkür ederim, vektörel çizim henüz yapamıyorumi daha doğrusu denemedim hiç...