Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İzmirli Grafikerler.net üyeleri III. defa buluşuyor...

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
bende bekliyorum yolluyacaklar ama bakalım ne zaman..

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
haha she bi kıskançlıkta sende sezdim :p

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
eee olcak okadar 3 ledik biz ..kısa zaman sonrada 4 leriz inşallah..

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
merak etmeyin arkadaşlar engini bindirdim otobüse gider gitmezde sanırım uyucak :D:D
fotoğrafları yarın ulaştırır merak etmeyin.
Gerçekten katılan üyelerimizin herbirine çok teşekkür ediyorum. Güzel bir toplantı ve paylaşımlar gerçekleşti.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
bi terslik çıkmadığına enginin merkeze yattığını varsayarak sevindim..Be arkadaşa hala ulaşamadım ya.. aklım kaldı enginde..

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
gece otogarda sabahlamak zorunda kaldı ne yaziiki malesef kalabileceği bir yer ayarlayamadık. Aslında izmir çevresinden gelecek arkadaşlarada yer ayarlama gibi bir olanağımız olsa katılımı arttırabiliriz.biraz kötü bir gece geçirmiş ama sağ salim ulaşıcak işallah. Ben bindirirken gayet iyiydi merak etme :D

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
gece otogarda sabahlamak zorunda kaldı ne yaziiki malesef kalabileceği bir yer ayarlayamadık. Aslında izmir çevresinden gelecek arkadaşlarada yer ayarlama gibi bir olanağımız olsa katılımı arttırabiliriz.biraz kötü bir gece geçirmiş ama sağ salim ulaşıcak işallah. Ben bindirirken gayet iyiydi merak etme :D

kınadım bak simdi :tongueout: Engin kardeşime iyi bakın lütfen irem :) Bak 4' üncüsüne gelicektim garajda kalma ihtimali soğuk bir fikir geldi şimdi :rofl: vah engin vah :D

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
bundan sonrasında bende engine yer ayarlamakla görevlendireyim kendimi..Bornovada bodrumlu bi grafiker arkadaşım kalıyor ama ona ulaşamadım gece..Neyse şimdilik olsun ama bundan sonrası sorun değil inşallah..

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ben napayım Mercano. İyi baktım merak etme bakmadın derse hakkımı yer bugün ona izmir kültürü yarattırdım resmen izmirde şurayı görmedim diyemez :D:D Ama saolsun creedwar üstlendi artık. Otogarda yatmazsınız :D:D

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Tebrik ediyorum yine çok güzel bir toplantıya imza attınız, darısı başımıza:)

Hoşgeldiniz Engin bey, fotoğrafları bekliyoruz:rolleyes:

İyi geceler.

tirEdsOuL

♾️Grafik Gurusu♾️
fotoğraflari ben yayinlamayacağim, onur arkadaşimiza göndericem o gerekli işlemleri yapacak :)

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
ee hani fotolar :D:D heyecanla bekliyorum valla karışık kuruşuk çektiniz fotolarımızı :D neyse organizasyonda emeği geçen herkese çok teşekkür ederim ayrıca hediyeler ve mekanın ikramları en önemlisi toplantı içeriği ve tespitler vs herşey çok iyiydi teşekkürler grafikerler.net

özlemgüleç

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaslar toplantı gercekten cok guzeldı izmirde kısa bir süredir bulunmama rağmen böyle güzelliklerin oldugunu bilmiyordum toplantıyıdüzenleyen arkadaşlara teşekkürler toplantı bitimine kadar sızlerle olmak ısterdım ama malum saatler uyumlu olmadı

duyguyordam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Peki arkadaşlar 4 buluşmayı ne zaman yapıyoruz :):):)