Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

JPG olarak kaydedemiyorum?

WordeRex

🌱Yeni Üye🌱
nlN4W.jpg

Arkadaşlar önceden yaptığım çalışmaları jpg olarak kaydedebiliyordum artık bu secenekler çıkıyor çalışmamı jpg türünde kaydetmem gerek basit bir sorunu buraya taşıdıysam özür dilerim fakat ben çözemedim ayarlarlada bilinçsiz şekilde kurcalamak istemiyorum daha büyük dertler yaratmamak amacı ile buraya acıyorum konuyu.

Benzer konular

Grafisayar

🌱Yeni Üye🌱
Büyük ihtimalle çalışman 32 bit, Jpeg için 16 bit sınırdır 32 bitte kayıt yapmaz , ileri düzeyde fotoğraf düzenleme çalışmıyorsan 8 bit bile yeterlidir eğer ayarlardan düşürürsen sorunun çözülmüş olur.

image-mode-32 bit channel'ı düşüreceksin :)

WordeRex

🌱Yeni Üye🌱
Büyük ihtimalle çalışman 32 bit, Jpeg için 16 bit sınırdır 32 bitte kayıt yapmaz , ileri düzeyde fotoğraf düzenleme çalışmıyorsan 8 bit bile yeterlidir eğer ayarlardan düşürürsen sorunun çözülmüş olur.

image-mode-32 bit channel'ı düşüreceksin :)

Çalışmayı 16 bit olarak açıp yaptım zaten facebook kapak işleriyle uğraştığım için Hep 16 bit kullanıyorum. Fakat var olan bi çalışmayı acıp onun bit ayarını yeniden nasıl değiştirebilirim?

Grafisayar

🌱Yeni Üye🌱
Vaar olan veya yapmaya başladığın tasarımda image-mode-32 bit channel'ı düşüreceksin.

8 bitte çalışırsan sorun yaşamassın

WordeRex

🌱Yeni Üye🌱
Vaar olan veya yapmaya başladığın tasarımda image-mode-32 bit channel'ı düşüreceksin.

8 bitte çalışırsan sorun yaşamassın

O ayarı hangi secenekten düşüreceğim hocam onuda acıklasanız ayar yerlerini pek fazla bilmiyorum kusra bakmayın.

vejdi

♾️Grafik Gurusu♾️
İşlediğiniz dökümanın dosya boyutu (mb-gb) jpeg kapasitesinde fazlaysa kaydetme seceneklerinde cıkmaması doğaldır örneğin tif en fazla 4GB bir veriyi kaydedebilirsiniz bir üstü photoshop olmayan geotiftir , çalışmanız 4gb aşıyorsa PSB kullanmalısınız bu dosyayıda başka bir yerde acmak için photoshop olmalıdır