Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Jurassic Park 4 Film afişi

maxonesis

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Photo shp ta yaptığım bir çalışma sadece şehir hazır, aldım ve rengini değiştirdim.Diğerleri bana ait beğenilerinize.

jp4t.jpg

ANIL YÜNCÜ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dbrajans.com
emeğine sağlık ama uçan dinazorların rengi şehir ile bağdaşmyor bir renk uyumsuzluğu var benim kanaatıma göre

PrcDark

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.prcdark.somee.com
Öncelikle Selamlar. Çalışmanız üzerinde bi kaç değişiklik yaptım. bence böyle olsa daha güzel olur gibi !..

jp4tcopy.jpg

Açıklama:
jurassic park yazısının arka plan rengine kırmızı uyguladım, çerçeve içindeki dinazoru sınırlamak yanlış olur diye düşündüm ve dışarı saldım.Hafif tonlarda lighting effect kullandım...
Ellerinize sağlık, çalışmalarınızda başarılar dilerim...

maxonesis

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Öncelikle Selamlar. Çalışmanız üzerinde bi kaç değişiklik yaptım. bence böyle olsa daha güzel olur gibi !..

Açıklama:
jurassic park yazısının arka plan rengine kırmızı uyguladım, çerçeve içindeki dinazoru sınırlamak yanlış olur diye düşündüm ve dışarı saldım.Hafif tonlarda lighting effect kullandım...
Ellerinize sağlık, çalışmalarınızda başarılar dilerim...[/QUOTE]

jurassicparklogo398x283.jpg

Aslında orda düşüncem şuydu ilk bölümlerde macera yeni başladığı için logoda dinozor iskelet halindeydi ilk önce ben bunu değiştirdim çünkü artık dinozorlar reel yaşamın içine girecekti bundan dolayı kanlı canlı olmalıydı. ilk logolarında altı siyah banttı ben bunu yaşamın balangıcını ve dinozorların yükselişini ifade etmek için yeşil yaptım.
Aslına bakarsan orjinal logoya sadık kalarak birşeyler anlatmak istedim.

yorumlar için teşekkürler.

beratbaran

🌱Yeni Üye🌱
dinazorlar artık bizim için uzay çağı gibi bişi.... daha doğrusu filmin konusuda ole... :D şöyle bişi yapamazmısın zaten afişi canlı kılan ordaki şehir... bir gökyüzü ay dünya yıldız filan sofistik bişi... onun üstüne jurassic park logosu yaptığın... uçan dinazorlar.... en altada biraz türk işi olsun eski dünyanın uzay çağı bir pana film yapımıdır :D

karakura12

🌟Usta Tasarımcı🌟
Renkler uyumsuz bir daha denemelisin.