Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kadının 60'ından 40'ına dönüşü (Fotoşop dijital RöTüŞ)

SoMeOne"1i"

🌱Yeni Üye🌱
fotoşop ile bir ablamızı 10-20 yıl geriye götürdüm makjaydı cilt bakımdı kaşlarını da aldım hem yaaa, şuydu buydu falan filan...
fotoğrafı görünce şaşırması an meselesi
2finalized2.jpg

amma velakinnnn ablamız gençleşince kıyafeti üzerine biraz bol geldi.
öyle umuyorum ki yeni birtane alması gerekecek
hani şu sağlam ama ucuz olanlardan, kent pazarında bas bas bağıran ve en az bir pazar seansında gemi batıran soluk ve bitkin suratlı pazarcıların sıkıcı fonunda.
vesselam

"biri"

Benzer konular

Furkan EKMEN

♾️Grafik Gurusu♾️
Ablanın Kalıbına Kafası Uymamış Kafa Küçük Kalmış...

SoMeOne"1i"

🌱Yeni Üye🌱
Ablanın Kalıbına Kafası Uymamış Kafa Küçük Kalmış...

dostum işin "bedenin kafaya büyük gelmesi" kısmını beyan etmek yerine "kafanın bedene küçük gelmesi" kısmını söylemeyi seçtiğin için senin bu konuda benden çok iyi olduğunu düşünüyorum ki kuşkusuz öylesindir
şimdi senden ricam şu ki soldaki ablamızı alıp rötüşleyip + olmamış dediğin kısmı halledip buraya tekrar eklemen ve uygulamamız gereken yöntemlerden kısaca bahsetmen ki bize büyük bir fayda sağlamış olacaksın böylece
yani hem de ben nerede hata yaptığımı ya da nerede eksik kaldığımı öğrenmiş olacağım
şimdiden sana teşekkür ederim

"1i"

crazychild

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yenilenen resmin çene kısmına baktığımızda çenesinin sağ bölgesi yapılan rötüş o bölgeyi çökertmiş gibi yani boyunla çöenenin sağ kısmı birleşik gibi duruyor genel açıdan baktığımzda güzel görünüyor emeğinize sağlık

crazychild

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
dediğim gibi çenenin sağ kısmında biraz değişiklik yaptım burnun sol alt kısmına biraz dolgunluk verdim umarım yardımcı olabilmişimdir elimden geldiğince