Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kahve ağacı-kurumsal çalışma

grfkr_ce

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yorumlarsanız sevinirim.
9Hm5W.png

Benzer konular

legolast

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Güzel çalışma elinize sağlık .

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Zeminli işlerde degrade neyse de 1.hamur faturanızda umarım sırıtmaz. Daha sade ve basite kaçmakta fayda var. Kolay gelsin.

eswerrr

🌱Yeni Üye🌱
Bir ağaç yapıp dallarda kahve yetiştiğini şık ve sade tasarımla yapmanızı tavsiye ederim.

byeva

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sade ve çok güzel emeğine sağlık

grfkr_ce

🏅Acemi Tasarımcı🏅
byeva,eswerrr,creedwar,legolast çok teşekkürler yorumlarınız için.Ağaç görseli yapmak istemedim isim kahve ağacı evet ama illede ağaçla anlatmak istemedim,bilmiyorum yanlış düşünüyoda olabilirim.Logoda flu kahve çekirdeği var ama pek net gözükmüyo..

memirhan

🌱Yeni Üye🌱
emeğine sağlık.. ama bi kaç yere gözüm takıldı.
öncelikle kartvizitin üzerindeki siyahla yazılmış cafe ve web sitesi kısmı siyah olduğu için algılayamadım.
ikinci olarak zemin renk planını kırmızının nüansları arasında bi degrade uygularsan daha hoş görünebilir.
üçüncü olarak zarfda amblemin arkasında kalan siyah degradeli kısım hiç olmasa daha hoş olabilir gözü yoruyor.
dördüncü olarak irsaliyeli fatura da amblemin altında kalan cafe&pasta nın arkasındaki kırmızıyı kaldırmanı tavsiye ederim.

nacizane görüşlerim başarılarının devamını dilerim iyi çalışmalar

@l!

🏆Pro Tasarımcı🏆
tasarımda her zaman yapılan çalışmanın firmanın yaptığı işle uygun olması gerektiğini düşünüyorum yani keşke cafe ve pasta ile ilgili bir tasarım yapsaydınız bu tabi benim görüşüm elinize sağlık bu da güzel görünüyor

aureola

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Belki, çalışmaların bordo kısımlarında, küçücük minicik ışık oyunları çok daha güzel görünebilirmiş gibi...

FUNDA FN

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Merhaba,
bencede faturada degrade olmadan daha güzel olur baskınız