Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kahve Molası - Farklı Çalışmalar

pysmevt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
12564.png

12578.png

Benzer konular

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
valla ben pek bişey anlamadım
bir açıklama yazmanı diliyorum

grafikçe_

♾️Grafik Gurusu♾️
Açıkçası farklı çalışmalar yazısını görünce, şöyle bir görsel bakacağımı düşüdüm:)
Arkadaşın dediği gibi konusu ve yapılış amacını da eklerseniz, daha sağlıklı paylaşım olucaktır.

Paylaşım için teşekkürler.

pysmevt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bu çalışmalar elde çizilerek photoshop ekranına yansı edilen ve fırça kullanılarak ince detaylarla yapılmış bir çalışma, yani öylesine yapmış olduğum herhangi bir amacı, maksatı, düşüncesi, anateması, yapısı, fiili yok ben bu çalışmaları yaparken enine boyuna düşünmedim, grafikçe_ arkadaşım görsel derken neyi kastetmiş olacaksınız anlıyamadım, bütün resimlere bakış açınızı görsel üzerine oturtmanız lazımdır. Daha grafik açısından öğrenci görünüyorsunuz, size tavsiyem görsellik hayatınıza olumluluk katar. Esenlik ve selametle

mrt syr

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
filin vücudunda sorun var. genel itibariyle güzel bir çalışma

pysmevt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Evet alt kısmına elde çizdiğim vakit organınıda çizdim photoshopa aktardığım zaman kötü gözüktüğünün farkına vardım ve leke aracıyla oraya yok etmeye çalıştım, sorun oradan kaynaklanıyor, yorumun için teşekkürler

grafikçe_

♾️Grafik Gurusu♾️
grafikçe_ arkadaşım görsel derken neyi kastetmiş olacaksınız anlıyamadım, bütün resimlere bakış açınızı görsel üzerine oturtmanız lazımdır. Daha grafik açısından öğrenci görünüyorsunuz, size tavsiyem görsellik hayatınıza olumluluk katar. Esenlik ve selametle

Görsel derken kastetmek istediğim şuydu;
Aslında görseller demek istemiştim. Hatalı olmuş. Antalabilmişimdir umarım.

Onun dışında, sizin çalışmanızın görsel olmadığını iddia etmedim.
Ama karşıma çıkan görsellerle, konu başlığı arasındaki durumu kendimce söylemek istedim.

Neyin görsel olup, neyin görsel olmadığının ayrımına varabiliyorum çok şükür.
Hayatıma katacağı olumluluğu ve daha fazlasını da.

Yine de tavsiyeniz için teşekkürler.:wink:

pysmevt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sarfetmiş olduğum sözlerden dolayı sizi kırdıysam özür dilerim,karşımdaki insanın yapısına göre değilde kendimce söz söylemek benim prensibimdir. Olumlu ve ılımlı düşünmek ümidiyle, karşılıktan ve yazmış olduğunuz yazının katmış olduğu tecrübeden dolayı teşekkürlerimi iletiyorum. Esenlik ve Selametle

zkntrkkn06

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teknik olarak anlattıklarınıza bakılırsa zor bi çaışma .s ilk defa gördüm diyebilirim.hoşuma gitmedi ama ilgi alanıma girmedi..Emeğinize sağlık tabi bu arada .)

pysmevt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yorumunuz için teşekkürler bu çalışma tabansal olarak kalemle bir kağıda çizilmiştir. Sonra scanner ile bilgisayara aktarılmıştır, tam olarak görsellik psde verilmiştir.

sero swordson

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kalemle falan çizip tarayıcı kullanmaya da gerek yoktu aslında. sıradan fotoları Pshopta açıp filitreden karakalem efekti desen de olurdu. aynı özellik corel de de var biliyorsundur. açıkçası hiç oynamadan karakalem olarak sunsan belki de daha çok beğeni alabilirsin.
şimdi görsellerine bakıyorum da orjinalibni senin yapıp yapmadığını bile tespit edemiyorum çünkü foto da olabiir anladın. yani ya karakalem olarak sun, çalışmanı ziyan etme ya da fotoları efektlemeni tavsiye ederim.
tebrikler.

pysmevt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yorumun için teşekkürler, evet karakalem olarak sunsaydım daha güzel olurdu dediğin gibi, photoshopda sadece resme filtre kısmından karakalem efekti veriyorsun bu basite kaçıyor önemli olan el ile çizmek bir dahaki sefere hiç oynama yapmadan yayınlayacam. Esenlik ve Selametle