Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kaliteli İşler Kabul Edilir.

brkylmz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.burakyilmaz.com.tr
Değerli yetkili,

Eğitim ve kariyer hayatım boyunca oluşturduğum birikimleri kullanarak işlerinize ve sektörünüzdeki duruşunuza değer katabileceğim bir pozisyonda çalışma isteğimi iletmek istiyorum. Özellikle grafik, tasarım ve fotoğraf konularında katkı sağlayacağımı düşünüyorum.

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Yapı Bölümünde okurken ve mezun olduktan sonra sektördeki firmalarda kademeli olarak görev aldım. 2004 yılından bu yana mesleğimi seçebilmenin verdiği bağlılık ile çeşitli ajanslarda çalıştım. Grafik tasarımı ile grafik operatörlüğü arasında ki farkı yeteneklerime ekleyerek geçtiğim bu dönemde ayrıca hobim olan fotoğrafçılığı da geliştirerek hem kendime hemde hizmet verdiğim ajanslara katma değer sağladım. Yanı sıra , intermediate seviyesinde İngilizce ve beginner seviyesinde İspanyolca bilgisine sahibim.

Özellikle problem çözme, zamanında ve hatasız bir biçimde iş teslimi, müşteri memnuniyetini sağlarken şirket çıkarlarını da koruma, uzun vadeli proje tasarlama ve bunu hayata geçirmeye yönelik kabiliyetlerimin hem benim hemde çalıştığım şirketlerin başarısında payı olduğunu düşünüyorum.

Sonuç olarak; portfolyöm şirketinize değer katabilecek uygun tasarımlar içermektedir. Gerekli görmeniz durumunda portfolyöm ve yaptığım işler hakkında daha detaylı bilgi vermek için sizinle karşılıklı görüşmek isterim.

İlginize şimdiden teşekkür ederim.
Saygılarımla;

irtibat mail : ylmz61@gmail.com

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com