Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kapak Çalışmam(Tess Gerritsen)

ysnoksuz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.bannerci.net
3228.jpg

Tess Gerritsen'in Medical Romans serisinden bir tanesi olan asıl adı (LIFE SUPPORT) olan romanın Türkiye baskısı için yaptığım kapak. Kitap henüz basım aşamasında. Kapak hard cover (ciltli) olacak

Son düzenleme:

Benzer konular

mrtaxy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
elinize sağlık ama rahatsız eden bişeyler var yazı fontları çok çeşitli olduğu için sanırım birde arka kısımda yazı gibi resimide çevirmelisiniz gibi

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Güzel ve etkileyici bir kapak olmuş, kitabın sırt kısmındaki resmi kullanmayabilirsiniz küçük olduğu için kapaktaki etkiyi vermiyor, elinize sağlık.

ysnoksuz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.bannerci.net
Yazı karakterleri konusunda sizinle aynı fikirdeyim, yazıların hepsinin bir yerde birikmesi beni çok rahatsız eden kısım oldu. Aslında resim ortada olacaktı ve yazarın isminin olduğu kısım üstte olacaktı. Maalesef herzaman işler istediğimiz gibi olmuyor. Bir de müşteri tarafı var işin :(

ysnoksuz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.bannerci.net
Güzel ve etkileyici bir kapak olmuş, kitabın sırt kısmındaki resmi kullanmayabilirsiniz küçük olduğu için kapaktaki etkiyi vermiyor, elinize sağlık.

Teşekkürler. Sırt 3 cm olduğu için resim kullandık aslında.. Pekte küçük değil gibi geldi.:S

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️

katılıyorum

müşteri müdahale edince olmuyor ya
bir de müşteriler anlasa ahhh ah :)
eline sağlık güzel çalışma

ysnoksuz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.bannerci.net
katılıyorum

müşteri müdahale edince olmuyor ya
bir de müşteriler anlasa ahhh ah :)
eline sağlık güzel çalışma

İlginiz için teşekkür ederim. İnşallah bundan sonra sunumda önce burada paylaşıp sizin fikirlerinizi de alıp şekillendirmek istiyorum çalışmaları mı...
Tabi son söz müşterinin:D