Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Karadenizde bir tabela... :D

ThreeBuddha

🏆Pro Tasarımcı🏆

Bu tabelanın aslında çok mantıklı bir açıklaması var. Bu tabeladan sonra yaklaşık 10 km'lik bir mesafe boyunca ne bir konaklama yeri ne de geriye dönecek bir nokta var. Tesis sahibi bunu bildiği için son geri dönüş noktasından hemen önceye bu tabelayı koyarak insanları uyarıyor ama işin gerçeğini bilmeyince ortaya fıkra gibi bir durum çıkıyor doğal olarak.

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Karadeniz ile başlayan bir konu başlığı herşeyi açıklıyor zaten :D:D
Teşekkürler Martin :)

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bu tabelanın aslında çok mantıklı bir açıklaması var. Bu tabeladan sonra yaklaşık 10 km'lik bir mesafe boyunca ne bir konaklama yeri ne de geriye dönecek bir nokta var. Tesis sahibi bunu bildiği için son geri dönüş noktasından hemen önceye bu tabelayı koyarak insanları uyarıyor ama işin gerçeğini bilmeyince ortaya fıkra gibi bir durum çıkıyor doğal olarak.

Ama benim bildiğim bu tabelalar en az 1-2 km önceden konulur ve tabelada "10 km'lik bir mesafe boyunca ne bir konaklama yeri ne de geriye dönecek bir nokta var" gibi bi açıklama yok geride kalan tesisi yazıyor sadece da nereden bilsin insanlar neyse, açıklama için teşekkürler.

Karadeniz ile başlayan bir konu başlığı herşeyi açıklıyor zaten :D:D
Teşekkürler Martin :)

Birşey değil topraaam. :)

OguzOzaslan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hahaha :D

Ama tebeladıileride bir dönüş olmadığınıda belirtmesi gerekirdi...

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
:) Sanırım 2000 yada 2001 yıllarında ufak bir karadeniz turuna katılmıştım. Buna benzer 4-5 tabelayı yol boyunca görmüştüm ve aynı şeyi düşünmüştüm:) Ne alaka diye:) Yol bir gidiş bir dönüş, dönüş yapılacak en yakın meydan en aşağı 2-3 km ileride..Koca otobüsün döneceği yer yok:)

Ama adamlar reklamın kralını yapmışlar. Aradan geçen bunca zaman da halen dün gibi aklımda. Saygıyla anıyorum o reklamcıları.