Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Karakalem çalışmam

sums

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Can sıkıntısı :)

Rap_by_allthekillernofiller.jpg

Benzer konular

N/A1

🏆Pro Tasarımcı🏆
Lütfen mesaj içeriği hakkında bilgi verici başlıklar kullanınız. Başlığı düzenledim...

penelophi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
üstünde uzun uzun düşünmen ve düzeltmeler yapman gereken bir çalışma..alt ve üst birbirinden farklı iki kişiden alınmış gibi .kazağın alt kısmındaki kıvrımlar çok baştan savma..bacaklar desen kısa olmuş ...kusura bakma ii bişiler söleyemedim .umarım bundan sonra ki çalışmaların için söyleyebilirim kolay gelsinn

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
Evet orantılı değil... Ama belki senin canın adamın bacakları kısa olsun istemiştir :) Tabiki bu tamamen sana kalmış.. Bence uğraşsan daha iyilerinide yaparsın. Biraz baştan savma görünüyor :)

penelophi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
diğer çalışmaların güzel ama bazı yerlerde ezbere kaçmışsın gibi benim en çok hoşuma giden çalışman sondan ikinci çalışma çok hoş olmuş ..senin yarattığın bir çalışma mı merak ettim.. bi de o resmin üzerinde daha fazla durabilirsin renklendirsen çok daha hoş olmaz mı .. eline sağlık ... cidden tebrik ederim :):)

sums

🏅Acemi Tasarımcı🏅
diğer çalışmaların güzel ama bazı yerlerde ezbere kaçmışsın gibi benim en çok hoşuma giden çalışman sondan ikinci çalışma çok hoş olmuş ..senin yarattığın bir çalışma mı merak ettim.. bi de o resmin üzerinde daha fazla durabilirsin renklendirsen çok daha hoş olmaz mı .. eline sağlık ... cidden tebrik ederim :):)

çok teşekkür ederim illüstrasyon olarak yaptım.. ama tamamını değiil istersen burdan bakabilirsin :)

https://www.grafikerler.net/punk-illustrasyon-t10982.html?t=10982