Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kartpostal çalışmaları

saserdar

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ilk halleri benim değil ben bunları jpeg formatından tekrar çizdim
buyurun

Benzer konular

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Ortada kartpostallık bir durum olmadığı zaten aşikar ama bu ismi kim neden kullanmak istiyor merak ediyorum. İngilizcede pamuk kelimesinin bir anlamı yok pamukshop diye bir kelimede yok yani Türkçe pamuk kelimesi ile İngilizce shop birleştirilip bu isim çıkmış bana göre saçmasapan bir isim olmuş ...

saserdar

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ortada kartpostallık bir durum olmadığı zaten aşikar ama bu ismi kim neden kullanmak istiyor merak ediyorum. İngilizcede pamuk kelimesinin bir anlamı yok pamukshop diye bir kelimede yok yani Türkçe pamuk kelimesi ile İngilizce shop birleştirilip bu isim çıkmış bana göre saçmasapan bir isim olmuş ...

iş almanyaya yapıldı ve kargo edildi ne amaçla kullanılacak bilemiyorum ben yaptım müşteriyide hiç görmedim telefonda konuştum sadece

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Sözüm size veya çalışmanıza değil bu tür isimleri sevmiyorum (hatta nefret ediyorum) yazacak bir yer bulamadım bu çalışma vesilesiyle dile getirmiş oldum ...

saserdar

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Sözüm size veya çalışmanıza değil bu tür isimleri sevmiyorum (hatta nefret ediyorum) yazacak bir yer bulamadım bu çalışma vesilesiyle dile getirmiş oldum ...

kesinlikle haklsın arz talep bu şekildeydi