Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kartvizit çalışmalarım

TypO

🏅Acemi Tasarımcı🏅
adobekartvztzl8.jpg

ferrarkartvztjs0.jpg

mnkartvztzr8.jpg

hpkartvztig6.jpg

zppbokartvztyy5.jpg

Benzer konular

aysgl

🌟Usta Tasarımcı🌟
tasarımlar çok güzel olmuş valla diyecek bişey ama isimler bana sanki çok yukarda gibi geldi ve sanki bir kartvizite göre baya büyük kalmış tabi bunlar benim yorumum ellerine sağlık...

esma hanım

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence fena deilllllll
ama hep çizgi var daha değişik olabilirdi

TypO

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ısımler konusunda bıze ogretılen 11 pt gıbı olacaktı bende ole yaptım aslında hocamda onay verdı ama yınede tavsıyelerınızı dıkkate alıp alternatıflerını deneyecegım tsk ederım yorumlarınız ıcın

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
ısımler konusunda bıze ogretılen 11 pt gıbı olacaktı bende ole yaptım aslında hocamda onay verdı ama yınede tavsıyelerınızı dıkkate alıp alternatıflerını deneyecegım tsk ederım yorumlarınız ıcın

Tasarım yaparken isim şu kadar punto adres bu kadar punto olur logo şu kadar cm olmalı gibi kalıplar içerisine sokulmamalıdır bence... Yoksa bütün tasarımlar aynı olur öyle değil mi... Tasarım yaparken özgür olmalısın.. Ne istiyorsan onu yap... Tabiki bazı tasarım kuralları vardır fakat bu kurallar yazacağımız yazının puntosu yada koyacağımız resmin büyüklüğüyle alakalı değildir... Bu kartvizitler bana kalırsa çok kalıplaşmış bildiğimiz kartvizitler... Biraz araştırmanı öneriyorum..

(Bu arada değişik kartvizit tasarımları yaparken hep aynı yazı karakterini kullanmamanı tavsiye ediyorum..)

TypO

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tasarım yaparken isim şu kadar punto adres bu kadar punto olur logo şu kadar cm olmalı gibi kalıplar içerisine sokulmamalıdır bence... Yoksa bütün tasarımlar aynı olur öyle değil mi... Tasarım yaparken özgür olmalısın.. Ne istiyorsan onu yap... Tabiki bazı tasarım kuralları vardır fakat bu kurallar yazacağımız yazının puntosu yada koyacağımız resmin büyüklüğüyle alakalı değildir... Bu kartvizitler bana kalırsa çok kalıplaşmış bildiğimiz kartvizitler... Biraz araştırmanı öneriyorum..

(Bu arada değişik kartvizit tasarımları yaparken hep aynı yazı karakterini kullanmamanı tavsiye ediyorum..)

Aslında haklısın ama su anda fakulte ve hocanın kotaları arasında tasarımlar oldgu ıcın bole oldu aslında bende sıkıstırılmayı sevmem ama malum not kaygısı:D