Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kartvizit kesimi ile ilgili kros ölçüsü

soan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bir müşteriye kurumsal kimlik alternatifleri gönderdim. Ancak öyle bir tanesini seçtiler ki şimdi kara kara düşünüyorum napsam diye..

Sebebine gelince; kartvizitin antetlinin ve zarfların sağ üst köşelerine üçgenimsi bir şekil koydum böyle koç un eski işlerindeki sayfa kıvrığı gibi...

Şimdi bunun taşmasını nası versem? Kesimde sorun çıkar mı kartvizitte kroslardan kaç mm kayma yaşanabilir? 3 mm lik kayma yaşar mıyım mesela?

Belki de sorun çıkmıyordur ben endişeleniyorumdur bunu da bilmiyorum..

nolu yardım edin :sadsmile::crying:

Ufuk Cebeci

🏆Pro Tasarımcı🏆
merhaba, birincisi aslına bakarsanız bu durumu çalışmayı yaparken düşünmeliydiniz nede olsa bunu seçmez diye mi yaptınız ?
ama iş işten geçti ne yapabilriiz bu durumda diyorsunuz, çalışmayı eklerseniz görelim daha faydalı olur diye düşünüyorum bu şekilde gözümüzde canlandırarak birşey diyemeyiz.

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
diğer herşeye nasıl taşma koyuyorsanız buna da öyle koyacaksınız.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Lütfen başlıklarınızı konu hakkında bilgi verici şekilde forum kurallarına riayet ederek yazınız.

Konunuzun başlığını bu seferlik güncellendim.

İyi forumlar.

soan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Teşekkür ederim, açıkçası işi yapacak olan ben değildim, sanat yönetmenimiz yapacaktı ancak yapmadı benim kalabalık olsun diye yaptığım işler arasından seçtiler müşteriler de... inşallah bir sorun çıkmaz.