Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kartvizit Şablonu

seytan_crn

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bir şey sormak istiyorum. adobe photoshopta neden yazılar pixel olarak qörünüyor kartvizit çalışılmıyor ?.

graffi3D

♾️Grafik Gurusu♾️
Photoshop pixel tabanlı bir program, corel freehand gibi vektörel tabanlı değil.

graffi3D

♾️Grafik Gurusu♾️
Photoshop ustası değilim ama bildiğim kadarıyla yapılması gereken vektörel tabanlı bir programı yutmak :)

emredb

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Buradan, bütün görsel çalışmalarınız için GERÇEK MATBUU SIZE'LARI edinebilirsiniz arkadaşlar. Değerler mm üzerinden listelenmiş. Özellikle kartvizit tasarımlarınız için, şöyle bir liste hazırlanmış site tarafından.

Dimitris

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.mustafaokur.com
bu ölçülere sadık kalarak ekteki dosyayı hazırladım ancak basamadılar

bu ölçülere sadık kalarak ekteki dosyayı hazırladım ancak basamadılar sıkıntı nedir anlamış değilim adamların tek cevabı "bu çözünürlük çok kötü" oldu inceleyebilirmisiniz acaba...

-apeiron-

🌱Yeni Üye🌱
slm

ben corel de çalışıyorum ancak basılmak üzere hiç kartvizit hazırlamadım. 8x5 boyutlarında çalıştığımızda 4mm kesim boşluğunu kartın her kenarından mı bırakmam lazım yani 8,8x5,8 mm yoksa her kenardan 2mm bırakarak toplamda mı 4 mm bırakmam gerekiyor 8,4x5,4mm gibi. bir de son olarak güvenlik alanı kaç mm olmalı?

evrem03

🌟Usta Tasarımcı🌟
öncelikle paylaşım için teşekkürler...
Benim bir sorum olacak kartvizitlerde adresin puntosu oralama kaç olmalı?

Arya

🌱Yeni Üye🌱
Paylaşım için teşekkürler

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
slm

ben corel de çalışıyorum ancak basılmak üzere hiç kartvizit hazırlamadım. 8x5 boyutlarında çalıştığımızda 4mm kesim boşluğunu kartın her kenarından mı bırakmam lazım yani 8,8x5,8 mm yoksa her kenardan 2mm bırakarak toplamda mı 4 mm bırakmam gerekiyor 8,4x5,4mm gibi. bir de son olarak güvenlik alanı kaç mm olmalı?

Eğer şablon u indirmiş olsanız zaten bu sorunuzun cevabını öğreneceksiniz.

öncelikle paylaşım için teşekkürler...
Benim bir sorum olacak kartvizitlerde adresin puntosu oralama kaç olmalı?

Bu soruya çoğunlukla "8 punto" diye cevap alabilirsiniz fakat unutmamak gerekir ki kimi fontlarda punto farkı vardır. Bu konuda büyüklüğü gözlem olarak da yaparak ayarlamaya çalışmak en mantıklı olanıdır.

Bykiraz

🌱Yeni Üye🌱
ben bir kartvizit yaptım ancak kenarına desen koymak istiyorum elinde böyle hazırda desenleri olan mail atabilir mi acaba .