Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kartvizite resim ekleme

birkancan

🌱Yeni Üye🌱
S.A Arkadaşlar corelde kartvizitde acaba belirli bir bölgeye nasıl resim ekleriz .. ????

birkancan

🌱Yeni Üye🌱
yav arkadaşlar birde bu kartvizitlere kaça kaç çizecez bunu corelde otomatik olarak nasıl ayarlarız ???

birde bu kartvizit için corelin kendi içinde güzel arka planlar yok mu ?????

alptekinenes

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tek renk kullan fon üzerine uyumlu renkler kullan zaten genel de arkada resim kullanılmaz mizanpajını yaptıktan sonra baskıya verirken güzelleştirmek için kısmi lag attırabilirsin.
bir de 5-8cm kullan farklı olsun derim :)

birkancan

🌱Yeni Üye🌱
tek renk kullan fon üzerine uyumlu renkler kullan zaten genel de arkada resim kullanılmaz mizanpajını yaptıktan sonra baskıya verirken güzelleştirmek için kısmi lag attırabilirsin.
bir de 5-8cm kullan farklı olsun derim :)

nasıl tek renk anlamadım ??? yav bende bir tane kartvizit tasarım programı var içinde çok güzel şablonlar var öyle birşey istiyorum ben ... ???

prdm01

🌱Yeni Üye🌱
slm birkacan o programi nerden buldun link varsa banada yolayabileçen mi?? XD
TSKr.

ugurergun

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bana mail yolla sana hazır vektörel kart zeminleri atayım ****** ve corele resim çağırmak için boş biyere sağ tıkla import yap, pc içerisinde olan resimlerden bitane sayfana alırsın.. Ve evet hazır zeminler var corel de ama anlatması uzun sürer şimdi..

RD3S1GN

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.rdwn.deviantart.com

birkancan

🌱Yeni Üye🌱
arkdaşlar ilginiz için tşk ederim :)
evet bahsettiğim programımızın adı busnes cards benim gibi bu işe yeni başlayan amatör arkadaşların işine yarayacağını düşünüyorum içinde çok güzel hazır şablonlar var .. bu arada sizde bana corelde kullanmak için arka plan resimleri yollarsanız sevinirm buyrun lin ( bu arad upload etmek için baya uğraştım :( ) işte link :

https://hotfile.com/dl/131231155/959577c/BusinessCards_MX_4.0.rar.html

alptekinenes

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yerinde olsam bu tarz bir program yerine illustrator kullanarak daha özgün bir tasarım ve bittiğin de imzamı atacağım matselefon + lag lı kart olurdu :) kolay gelsin