Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kasmir halı el ilanı

haner00

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaslar bir dükkan icin yaptigim hali el ilani yorum ve elestirilerinizi acil birsekilde bekliyorum simdiden cok sagolun
kasmrrgbix7.jpg

Benzer konular

arQuiteCto

🌱Yeni Üye🌱
çok karışık sanki ya :-s arka fondaki çiçek böcüklerin transpranlığını biraz daha arttırırsak belki gözümüz kaymaz oralara

aycan

🌱Yeni Üye🌱
yazıyı ön plana çıkarmalısın bence bide o tırtıklı daireleri büyükten küçüğe eşit oranda sıralarsan göze daha hoş görüne bilir emeğine sağlık biraz daha üzerinde durursan daha güzel yapabilirsin:)

haner00

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
^Yorumlariniz icin cok tesekkür ediyorum

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
Arkadaşım o kadar karışıkki insan nereye bakacağını şaşırıyor... Bu şekilde o ilanda dikkati hiçbiryere çekemez hiçbir şey okutturamazsın.. Çok fazla renk kullanmışsın, Zemin fotoğrafları öldürmüş... Çok fazla kargaşa var. Sadeleştirmen gerekiyor...

haner00

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tavsiye ettiginiz bir sey varmi?
daha nasil yapabilirim?
Sadelestirmeyi deneyeyim bi bakayim
yardimlariniz ve yorumlariniz icin cok sagolun

suleymankkoklu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tavsiye ettiginiz bir sey varmi?
daha nasil yapabilirim?
Sadelestirmeyi deneyeyim bi bakayim
yardimlariniz ve yorumlariniz icin cok sagolun

zemindeki desenleri kaldır sadece 1 tane koy
kenardaki siyahlığı ya sayfaya komple koy yada farklı renk yap
en dikkat çekmek istediğin yazıyı en dikkat çekici bi şekilde yaz
bakınca nedir bu denmeyecek şekilde

Sadeliği yakalamak zorunda değilsin cıvıl cıvıl da olabilir ama anlatmak istediğin anlaşılmalı

elkor84

🏆Pro Tasarımcı🏆
çok karışık olmuş.göz yoruyor.desenleri biraz azaltmanı ve soldaki siyah şeridi kaldırmanı tavsiye ederim.

haner00

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Kasmir halı el ilanı 2

Arkadaslar biraz degistirdim bunu ötekisine göre seizlerden yorum ve önerilerinizi bekliyorum. Simdiden cok tesekkür ederim
rgbee6.jpg

grafideal

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence sadeleşmesi gereken çok yer var. nacizane fikrim koyu yeşili bir tasarımda ağırlıklı renk olarak kullanma kullanacaksan fıstık yeşili daha sempatik durur. adres çok yer kaplamış ve desenlerle karışması biraz daha görsellikten almış.yukardaki yansımanda da sorun var city nin y sinde. ortada kullandığın halı resimleri bütünlememiş gibi geldi. genel olarak koyu renkler hakim biraz daha fırçanın tonlarını açabilirsin. iyi çalışmalar. umarım yapıcı olur:)

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
bütün halı desenlerini göstereyim derken hiçbirini gösterememişsin kenarlara taşan desenler çok kötü olmuş ve renkler koyu canlı durmuyo bence tekrardan yap sadeleştir çalışmayı ve orantılarda çok hata var kolay gelsin

tasarimci-03

🏅Acemi Tasarımcı🏅
guzel ama

sablon guzel ama adres ortala ve kenarlarindaki desenleri alta al...halilari orantili kucult super olur arti zemin cok koyu acik olsa guzel olur...

haner00

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yorumlariniz icin cok tesekkür ediyorum

:::AmbrosiA:::

♾️Grafik Gurusu♾️
kaşmir halının reklamlarındaki gibi bi hava vermek istemişsin sanırım ama biraz abartıya kaçmış... sonuçta dar bi alana rengarenk desenli halılar ve floral çiçekleri birarada kullanırken zeminide koyulaştırman tüm materyallerin birbirine geçip kaos yaratmasına sebep olmuşsun... biraz daha sadelikle daha güzel bi tasarım ortaya çıkarıcağına inanıyorum... kolay gelsin...

esra karakuş

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
eline sağlık güzel olmuş ama adres kısmına biraz daha çalışsan

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
rica etsem kullandığınız kaşmir halıları bizimle paylaşabilir misiniz?

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Birinci konunuz ile ikinci konunuz birleştirilmiştir. Lütfen aynı içerikli mesajları ayrı ayrı konu olarak açmayınız.

haner00

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Resimleri tabiki paylasabilirim ama resimler o kadar kaliteli degil a5 el ilani oldugu icin biraz kücük oldugundan fazla kötü durmaz ama grafik depo kisminda paylasirim severek tabiki

esraBACI

🌱Yeni Üye🌱
bence ilk çalışmandaki zemin rengi çok daha güzeldi.arkada ki desenleri biraz daha soyutlaştırman, sol üstteki kelebekleri mutlaka kaldırman :) ve sol alttaki siyah şeridi yok etmen yeterliydi.. yeşil, hele ki koyu yeşil bi el ilanı için fazla iddalı ve sıkıcı olmuş.
tabii bu benim fikrim.son fikir senden;)

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
tek kelime ile göz kamaştırııcı ama birşey anlamadım yoruldu gözleri m bakaerken arakadaşlara katılıyorum