Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kendi Afiş Çalışmalarımdan Bazıları

erman33

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.ermanbagci.com
Yorumlarınızı Bekliyorum!....

imharappartyqj7.jpg

tedafvv4.jpg

kayipkentfs6.jpg

Benzer konular

hakan_turmus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
karışık ama o derecede güzel olmuş arkadaşım ellerine sağlık. Bunlar benim tarzda işte ahh sadelik ahhh..:)

ey11

🌱Yeni Üye🌱
yazıları biraz dikkat çekecek renkte olursa daha iyi olur

TangocuTirtil

🏅Acemi Tasarımcı🏅
imharappartyqj7.jpg

Fena değil ama tipografi kötü duruyor..Uluslararası Rap afişlerini inceleyebilrsin..
Bir de Afişleri tarihe yakın atta bende geleyim: )
tedafvv4.jpg

bu fontu nerden buldun..Kötü seçim..''i'' ler ''I''lar karısmış...
TENİS tenis ise BAŞLADİ oluyor BAŞLADI..Ğ,İ,Ş,Ç,Ö gibi harfler Türkçe'de var onlarsız olmaz..Ona dikkat etmelisin..Görsellerin duruşuda kötü..
kayipkentfs6.jpg

Bu işin iyi..Üst Başlığın gayet okunuyor RAPARTY özel bir isim olmuş,onu büyütüp kayıp kenti ince yazabilirdin tipografinin nimetlerinden kullanmış olurdun..Fontta hoş..TARIH yazıyor ona dikkat etmelisin...

erman33

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.ermanbagci.com
TR karakter Sorunlarım her yerde çıkıyor sanırsam Takıldığım bi ingilizce site var TR karakter kabul etmiyor el alışmış ama Düzelticem en kısa zamanda ilk Spor okulu afişinin ilk Halini yollamışım onları düzeltmiştim sonradan =) neyse saol herkeze teşekkürler yorumlar için

gokseldogan

🌱Yeni Üye🌱
bu afişleri hangi programda hazırlıyosunuz. garip gelebilir bu sorum size ama ben daha yeniyim de gülmeyin bana

HayaLiko

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok güzel olmuş eline sağlık arkadaşım.

sima

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ilk çalışmanız gayet hoş tipoğrafide biraz daha oynalırırsa gayet güzel olcagından eminim renk uyumu ve tasarım gayet güzel eline emegine saglık

Red Eye

🌱Yeni Üye🌱
Çok başarılı çalışmalar.Tebrik ederim.

MiKrOp

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çok başarılı çalışmalar.Tebrik ederim.

REnkli yazmak yasak. Siz galiba kötükalp horusla henüz tanışmadınız :D
Forum kurallarını okuyunuz.

^^Arkadaşların da söylediği gibi harflere dikkat etmelisiniz. Bunuda zaten dikkate almışsınız. kolay gelsin. güzelde olmuşlar emeğinize sağlık.

gülümser

🏆Pro Tasarımcı🏆
güzel çalışmalar karışık gibi gözüksede istenileni anlatmış emeğine sağlık

korayyy88

🌱Yeni Üye🌱
Supersİn

Kardeşim çok güzel olmuş afişlerin yardımına ihtiyacım var. Msn imi yazayım eklerde bana yardımcı olursan çok sevinirim. *********************

Moderatör tarafında düzenlendi:

citozzz

🌱Yeni Üye🌱
çalışmalarınızın hepsi güzel olmuş
ellerinize sağlık

haliluzun

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ufak tefek hatalar TR hataları vs olabiliri. bunlar düzeltilebilir... Zaten bu partilerde olan insanlarda renkli kişilikler olduğu için bu afişler hiç karışık gelmez.. güzel olmuşşş ellerine sağlık...

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
bu afişleri hangi programda hazırlıyosunuz. garip gelebilir bu sorum size ama ben daha yeniyim de gülmeyin bana

bunları hangi programda yaptığını soruyosun ve gülmememizi istiyorsun iyide kardeşim neden gülelim gayet medenice bir soru sormuşsun ama gülmeyin diye eklemişsin merka ettiğim neden güleceğimizi düşündüm bu site bunun için var paylaşmak için
(ama paylaşımında bir sınırı vardır)

onurgozay

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ufak tefek hatalar TR hataları vs olabiliri. bunlar düzeltilebilir... Zaten bu partilerde olan insanlarda renkli kişilikler olduğu için bu afişler hiç karışık gelmez.. güzel olmuşşş ellerine sağlık...

renkli kişilikler :)) > image > adjustments > desaturate > o zaman :) yanlış anlama tarif çok hoş geldi...

collman

🌱Yeni Üye🌱
tasarımlarını gördüğüm zaman, yorum bile yazmak istemedim, çünkü çok güzel olmuş ellerine ssağlık. :)