Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kendi afişim yorum bekliyorum

gezergrafik

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
graphcspt0.jpg

Son düzenleme:

anubich

🌱Yeni Üye🌱
güzel çalışma ama inanıyorum daha iyisini yapabilirsin emeğin için teşekkürler

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
güzel çalışma farklı olmuş ama daha renkli hale getir arka plan pek hoşuma gitmedi tebrikler.

xavalon

🌟Usta Tasarımcı🌟
Yorum yazan arkadaşlar ne kadar iyimserler.
gezergrafik, bu çalışmayi hangi amaç için yaptın? Çalışmanın elle tutulur bir tarafı yok.
Kimse darılmasın üzülmesin. Herkes tasarımcı olacak diye bir kural yok.

gezergrafik

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok iddalı olduğu için hoşunuza gitmedi heralde tabiki herkez tasarımcı olamaz
ama birşeyler denemeden deneyim kazanamaz teşekkürler.

xavalon

🌟Usta Tasarımcı🌟
çok iddalı olduğu için hoşunuza gitmedi heralde tabiki herkez tasarımcı olamaz
ama birşeyler denemeden deneyim kazanamaz teşekkürler.

Çalışmanın iddalı olması sadece kullandığın yazıda kalıyor bana sorarsan.
Deneme için öncesinde bir bilgi birikimi ve disipline olmuş mesai olması gerekiyor.
Araştırmadan muadil çalışmalar incelemeden çalışma yapmak seni ileri değil
geriye götürür. Keşke bu işler senin dediğin gibi "GRAFİK TASARIM BENİM İŞİM"
kadar kolay olsaydı. Umarım samimi olarak yazdıklarıma kızmazsın.

baygolge42

🏆Pro Tasarımcı🏆
Çalışmanın iddalı olması sadece kullandığın yazıda kalıyor bana sorarsan.
Deneme için öncesinde bir bilgi birikimi ve disipline olmuş mesai olması gerekiyor.
Araştırmadan muadil çalışmalar incelemeden çalışma yapmak seni ileri değil
geriye götürür. Keşke bu işler senin dediğin gibi "GRAFİK TASARIM BENİM İŞİM"
kadar kolay olsaydı. Umarım samimi olarak yazdıklarıma kızmazsın.

tasarım bilincimizin ön plana çıkması dileğiyle...
dediklerinize harfiyen katılıyorum...

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
xavalon:) tek kelimeyle haklısın..

gezergrafik..işte GRafik ve tasarım!! budur dersen yanılırsın.. yaptığın bu işe sana olumlu sonuçta dönecek yorum değilde aferim iyisin şeklinde bir değerlendirme yapmızı bekliyorsan 2.kez yanılırsın..
bana kalırsa üzerinde bi hayli çalışman gerektiren bir durum..Grafik ve tasarım üzerine olan çalışmaları takip etmeni gerekirse el alışkanlığı ve program hakimiyeti açısından aynılarını yapmanı tavsiye ederim..sıkılmak darılmak yok ama tipografin çok zayıf, zemin desen counter strıike dan fırlamış, desen gölgelerin ne alaka modunda...yazılı ve görsel yayıncılıkla alakalı herşeyi takip etmen senin açından gerçekten faydalı olacaktır..

gezergrafik

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
xavalon:) tek kelimeyle haklısın..

gezergrafik..işte GRafik ve tasarım!! budur dersen yanılırsın.. yaptığın bu işe sana olumlu sonuçta dönecek yorum değilde aferim iyisin şeklinde bir değerlendirme yapmızı bekliyorsan 2.kez yanılırsın..
bana kalırsa üzerinde bi hayli çalışman gerektiren bir durum..Grafik ve tasarım üzerine olan çalışmaları takip etmeni gerekirse el alışkanlığı ve program hakimiyeti açısından aynılarını yapmanı tavsiye ederim..sıkılmak darılmak yok ama tipografin çok zayıf, zemin desen counter strıike dan fırlamış, desen gölgelerin ne alaka modunda...yazılı ve görsel yayıncılıkla alakalı herşeyi takip etmen senin açından gerçekten faydalı olacaktır..

teşekkür ederim kesinlikle haklısınız yazıdaki gibi okadar iddalı değilim sadece dikkat çekmesini istedim. zaten bu tasarımın konusu seismik ve drilling di ben bir enerji firmasında çalışıyorum. şirketin broşur ,poster işlerinide yapıyorum

posthumous fame

🏅Acemi Tasarımcı🏅
darılmaca gücenmece olmasına gerek yok bence bunlar tatlı atışmalar :)

çalışmalarda "bu iş benim işim" bölümünü gizli özne olarak kullanmak her zaman daha ilgi cekici olur

başarılar dilerim

serkoy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yorum yazan arkadaşlar ne kadar iyimserler.
gezergrafik, bu çalışmayi hangi amaç için yaptın? Çalışmanın elle tutulur bir tarafı yok.
Kimse darılmasın üzülmesin. Herkes tasarımcı olacak diye bir kural yok.

Kesinlikle katılıyorum...

efograf

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yazı karakterlerin renkler uyumlu değil kullandığın sülietler iyi yerleştirilmemiş göze pek hoş gelmiyo o yeşil zemini değiştirmelisin ve fontunu özellikle bide grafik tasarımla ilgili bi afişse bu öyle basit bişeyler olmamalı bence böyle çılgın ilk bakışta amacını anlayabileceğin sade ve açık bi kaç tane daha dene şöyle anlı şanlı:D:D

gezergrafik

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yazı karakterlerin renkler uyumlu değil kullandığın sülietler iyi yerleştirilmemiş göze pek hoş gelmiyo o yeşil zemini değiştirmelisin ve fontunu özellikle bide grafik tasarımla ilgili bi afişse bu öyle basit bişeyler olmamalı bence böyle çılgın ilk bakışta amacını anlayabileceğin sade ve açık bi kaç tane daha dene şöyle anlı şanlı:D:D

ewet kesinlikle haklısınız tamamen farlı bir tasarımdı bu ben kendime uyarlamaya çalıştım teşekkürler

erdesign

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
fermuarlı gölgeler ilginç... Xavalon %100 haklıdır...;)

UnKnOwNReaL

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
grafik sekteronde hıc sevmedıgın tabır "bu benım ısım,ben bı ısı bılıyorum" tarzı cumleler
peki grafık senın ısın dıyelım
oraya yazıyı yazmadan bir imada neden anlatamadın ?
- hımm bu adam ısı bılıyo burdan msj ı aldım diyemedik?
grafık-tasarım cok ıyı program kullanmak degıldır yaratıcılıktır ve bu calısmada pek yaratıcılık gormedım
madem senın ısın barı yazıyı efeklı bı sey yapsaydın
cogu kısının soylemek ıstedıgını ama cekındıgı msj bu bence
arkadas darılmasın lutfen

suur

🌱Yeni Üye🌱
ne demek tek kelime haklısın, eleştirmeninde bi adabı var. burda paylaşımda bulunan arkadaşların cesaretini kırıcı sözler kullanmaya gerek yok. emeğe saygı siz profesyonel olabilirsiniz ama ben değilim ama bence o çalışmayı yapan kişi iş olarak bunu yapıp para kazanıyorsa, bir kişinin yaptığı işte mesleği sayılıyorsa sen kabul etsende etmesende grafikerdir! eleştirmek hakaret etmek değildir...