Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kendi broşürüm - Bülent KILIÇ

ahuramazda

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Herkese merhabalar ;

Kendi zevkime göre broşürümü tasarladım. Birde sizlerin değerli yorumlarını almak istedim. Yorumlayan her arkadaşa şimdiden teşekkürler ;

dış kapak :
jt3vQ.jpg

iç sayfalar :
ickapak.jpg

Benzer konular

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
resim gözükmüyor.

mrtaxy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
şık olmuş elinize sağlık

serhendi

🌟Usta Tasarımcı🌟
şık olmuş emeğine sağlık...

edit: benim yaptığım bir işte telefon numarası ve adresler görünüyor diye forumdaki bir bayan arkadas kıyametleri kopartmıştı... :)) seni yakalamasın dikkat et:)))

ahuramazda

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
şık olmuş emeğine sağlık...

edit: benim yaptığım bir işte telefon numarası ve adresler görünüyor diye forumdaki bir bayan arkadas kıyametleri kopartmıştı... :)) seni yakalamasın dikkat et:)))

teşekkür ederim sağolun ...

not : değil o bayan arkadaş kralı gelsin ... yaptığım işin her türlü reklamını çatır çatır yapma hakkım var ...

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Güzel bir çalışma elinize sağlık.

Yaptığınız işin reklamını tabi ki yapabilirsiniz, ama iletişim bilgisi vermek yasaktır bilginize.
Benim anlamadığım bu yaptığınız bir ürün reklamı mı sizin kendi şahsınızın reklamı mı? İlk resimdeki iletişim bilgileri hala duruyor benden söylemesi.

35hkn35

🌱Yeni Üye🌱
sadece kapak çalışması görünüyor..ama yinede güzel bi çalışma olmuş bana göre..

ahuramazda

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Güzel bir çalışma elinize sağlık.

Yaptığınız işin reklamını tabi ki yapabilirsiniz, ama iletişim bilgisi vermek yasaktır bilginize.
Benim anlamadığım bu yaptığınız bir ürün reklamı mı sizin kendi şahsınızın reklamı mı? İlk resimdeki iletişim bilgileri hala duruyor benden söylemesi.

teşekkür ederim sağolun ... evet kendi broşürüm ...

iletişim bilgisi verilmemesinin nedenini merak ettim doğrusu ... ticaret yapmak isteyen zaten özel mesaj yoluyla bize ulaşır ...

sadece kapak çalışması görünüyor..ama yinede güzel bi çalışma olmuş bana göre..

teşekkürler ... aslında iç sayfada görünüyor ... internet bağlantı hızınızla alakalı bir durum olduğunu düşünüyorum, dosya büyük olduğu için geç yükleniyor olabilir ...