Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kendi DeSign LogoLaRım yOrumLaRınızı beKLiOrum

iLGiSiZ

🌱Yeni Üye🌱
Kendi DeSign LogoLaRım yOrumLaRınızı beKLiOrum ... ( LogoLaRı gÖrmeniz iÇin büyük yükLedim )

1 =
ghghhrw2.jpg

2 = ( Benim favOrim )
ilgisizdesingla0yo4.jpg

3 =
logokv7.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

grafipapatya

♾️Grafik Gurusu♾️
çalışmalar gayet güzel.
ben birinci çalışmanı beğendim.

tolgatumer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.tolgatumer.com
Öncelikle emeğine sağlık,

1. logo) ingilizcede büyük harflerde noktalı harfler kullanılmaz...
2. logo) desing değil design...
3. logo) grafik neden türkçe, design neden ingilizce.. ?? (2.logodaki hata bunda da var.)

Ben yurtdışında şimdiye kadar ingilizlerin veya fransızların türkçe veya kendi dillerinden başka bir dilde logo veya reklam panosu yaptıklarını görmedim.. bu yüzden de tasarımlarda (türkiyeye ait) ingilizce kelimeler kullanmayı sevmiyorum..

Logo tasarımlarınız üzerinde biraz daha gayret göstermeniz gerektiğini düşünüyorum. Sonuçta grafik tasarım adı altında hizmet vereceğiniz bir sektörde öncelikle kendi kurumsalınızı düzgün çıkartmalısınız...

Saygılar , iyi çalışmalar...

baygolge42

🏆Pro Tasarımcı🏆
bence hiç biri olmamıs...burda logoya ait birşey yok,biraz agır oldu ama gercekten oyle ben logoya ait,logonun kullanabilirliği ve gorundugu yerde logonun tanınabilirliği ve tanıtabilirliği acısından bakıyorum olaya...ha ortada tasarım var,renk var ama logo demek için biraz erken olur benim acımdan...bence biraz logoları incele derim,ozellikle kişisel logoları...emegine saglık,kolay gelsin.

GRAFİMERVE

♾️Grafik Gurusu♾️
ilgisiz graphic desing bu ismin amacı nedir?
ne anlatılmak isteniliyor

baykal

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ilginç çalışmalar ellerinize salık

doghan

🏆Pro Tasarımcı🏆
bana çok özensiz çalışmalar gibi geldi
ve dedikleri gibi isim çelişkili

yeni çalışmalarını bekliyoruz.

iLGiSiZ

🌱Yeni Üye🌱
özenSiz deRken iSim yıLLaRdıR kuLLandım bi iSim ve gRafik iŞine heveSLendim die değiŞtiRmeyide düŞünmüOrum ... ben niCkLe iLGiLi değiL çaLıŞmaLarLa iLgiLi yOrum iSteDim ...

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
özenSiz deRken iSim yıLLaRdıR kuLLandım bi iSim ve gRafik iŞine heveSLendim die değiŞtiRmeyide düŞünmüOrum ... ben niCkLe iLGiLi değiL çaLıŞmaLarLa iLgiLi yOrum iSteDim ...

logo dediğin şey sadece şekilden ibaret değildir ama dostum, logodan çıkarılması gereken bazı anlamlar vardır, belli ki zevk olsun diye yapıyorsun, o zaman bir nebze anlaşılabilir...

ayrıca bence üstte belirtilen eleştirileride dikkate almalısın, yazım yanlışı, dil kullanı mı vs. gibi..

benim yorumum içinde bence o hatalarını önce düzeltmen gerekir, logo kişiliktir, grafiksel öğelerinden önce bu tip eleştiriler alman zaten çok doğal...

gommes45

🏆Pro Tasarımcı🏆
ben beğnmedim daha geniş düşünsen iyi olur

graphblues

♾️Grafik Gurusu♾️
logo gibi gelmiyor bana çizimin tasarlandığınzn gayret güzel ama "ilgisiz desing" amaç nedir bana pek bağlantılı değil

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Arkadaşların yorumlarına katılıyorum ek olarak bunlar logo değil daha çok banner gibi duruyor.