Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kendim için yaptığım logo Köylü Grafik Tasarım

keko160

🏅Acemi Tasarımcı🏅
gradizlogo01.jpg

acemiyim kendim için yaptığım logoyu sizinle paylasmak istedim yorumlarınızı beklerim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

darth_cygan

🌟Usta Tasarımcı🌟
ortadaki "copyright" işaretini atın derim, lüzumsuz.

"grafik dizayn" yazısının noktalarını unutmayın. tavsiyem "dizayn" yerine "tasarım" kelimesini tercih etmeniz. ayrıca bu fontu da değiştirin. okunması zor bir font ve alttaki bu yazıda o kadar afilli bir yazıya gerek yok; zira logo küçülünce, alttaki yazı da küçülecek ve kullandığınız font yüzünden okuma zorluğu çekilecektir. ayrıca iki renk değil, tek renk kullanın. eğer logomda biraz da renk olsun diyorsanız üstteki "köylü" yazısını renklendirin.

"köylü" yazısının isim ya da soyad ile bir alakası yoksa, değiştirmenizi tavsiye ederim. zira, tasarım konusu zamana uygunluk-modernlik-estetik-açık fikirlik vs. kavramlarını hatırlatır ancak "köylü" kelimesi de tam tersi bir etki yaratabilir. o yüzden eğer "köylü" ismi vazgeçilmez değilse değiştirin derim.

bir de alttaki o bıyığa benzer çizginin manasını anlamadım. üstelik yazı ile çakışması yazının ve şeklin algılanabilirliğini zorlaştırmış.

genelde fikrimi sorarsanız, daha çok örnek yapmanız gerektiği kanısındayım. çünkü bu haliyle etkileyici yanı olmayan ve yaratıcılık içermeyen (ki tasarım gibi iddialı bir konuda yapılmış) bir logo.

iyi çalışmalar

mete meral

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
koylü olmuş ö noktaları yemişsin

hasana11

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
köylünün sonuna R işareti koymaya tenezül etmişşin zaten logonun i yerde çalınıp kullanılacağını sanmam

emr357

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Caferrrrrrrrrr guzel olmus hemserım

lanetdunya

🏅Acemi Tasarımcı🏅
"köylü" adına cuk otursun diye böyle bir tasarım yaptıysan eğer, bence güzel olmuş.