Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kendime yaptığım logolarım[Simge de denebilir]

yavuz94

🌟Usta Tasarımcı🌟
yavuz94bm1.png

Burada bir de altına ters yapmamın sebebi şeklin iyice tanınmasıdır.Güreşi temsil ediyor o simge.Güreşçiyim de :D

yavuz942st1.png

yavuz943km9.png

Benzer konular

selmanist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Slm yavuz94. Logoların şahsi olduğunu yazmışsın ama tam olarak neyi anlatmak istiyorsun? Logoların hepsi ayrı telden çalıyo :) Görsel olarak içlerinde en çok öne çıkanı 3. olmuş.

Kendine dair anlatmak istediğin hangi özellik varsa onun üzerine yoğunlaş bence. Güreşçilik olabilir mesela ama birinci logoyla değil tabiki :) biraz daha uğraşmalısın. Birkaç efekt verilmiş bir "yavuz94" yazısı insanlara pek bişey ifade etmez diye düşünüyorum. Güzel bi amblem yapmaya çalışmanı tavsiye ederim.

Ben de kendime kişisel sayılabilecek bi logo tasarlamıştım "Crazy Design Logo" başlığıyla forumda bulabilirsin. (örnek vermek adına ve yorumlara bakman için söylüyorum) ve diğer kişisel logoların olduğu konulara da bak. Çok faydalı yorumlar bulacaksın.

Başarılar :)

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Kusura bakma ama bir güreşçi logo tasarlarsa ancak bu kadar bişey çıkar. Emin ol bende güreşmeye çalışsam ilk hamlede tuş olurum.
Yani hiç biri olmamış. İyi niyetle yapmışsın ama estetik ve grafik kavramlarından çok uzaklar.

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Kendime yaptığım bir GÜREŞ!.

Burada bir de altına ters yapmamın sebebi şeklin iyice tanınmasıdır.Güreşi temsil ediyor o simge.Güreşçiyim de :D

Buda benim yaptığım güreş.. Güreşcikte diyebilirsiniz.:angel:

Valla amatörce oldu ama bende güreşebilirim bi çok güreşci gibi. Ama asıl mesleğim grafikerlik belki o yüzden tam güreşememiş olabilirim.

11_2.jpg

yavuz94

🌟Usta Tasarımcı🌟
Amacımı merak etmişsiniz ya,amacım şekildi.Şekilli bir yazı,ilgi çekici bir yazı olsun istedim.

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
https://www.grafikerler.net/gazilerimiz-t39209.html

şimdi diğer çalışmalarınızı bir kenera koyuyorum da bu verdiğim linkte ki
buna yorum yapmak zor
forumda yayınladığınız bir kaç çalışma var
ve bu "logo" çalışmalarınız dışında hepsi bir siteden indirdiğiniz hazır şablonlar üzerinde yazı yazma ve fotoğraf ekleme yöntemiyle yapılmış
yukarıda ki linki verdim çünkü gazilik gibi özel bir konuda siteden aldığınız bir film afişi şablonu kullanmışsınız
yapmayın bunu
eğer bu işi öğrenmek istiyorsanız o siteden indirdiğiniz şablonlar içeren programcığı kaldırıp atın önce
daha sonra kendi çabalarınızla birşey üretmeye çalışın
ve yaptığınız çalışmalar ciddiyet içersin öncelikle
örnek olarak o ilk "logo" çalışmasında kullandığınız spor iconu güreş değil bisiklet sporunu temsil eder
umarım "ben 15 yaşındayım" şeklinde bir yanıt vermezsiniz bana
dediğim gibi biraz ciddiyet lazım önce
işe saygı tabi birde

yavuz94

🌟Usta Tasarımcı🌟
Yorumun için sağol ama gazilerimiz konusuna yaptığın yorumu anlamadım.Ben onu şöyle yaptım:
Google dan Atatürk'ün resmini,bir askeri ve de bir gazimizi aldım,sonra madalyalar aklıma geldi,boş yerlere de madalya bulup koydum.Bu koydum falan diyorum ya hepsini paintte yaptım ve de poter forge adlıprogramda da üstündeki yazıları yazdım.Film afişi kullanmamın sebebi ne gelince;
O programda zaten 3 tane seçenek var;aranıyor,film,motivasyon.Motivasyonu uygulasaydım soluk rendi veremeyecektim onun için filmi uyguladım.Aranıyoruda uygun bulmadım.
Bisiklet logosuna hiç benzetemedim ben onu ama bilginizi için sağolun.Onu da anlatayım:Kullandığım logo programında güreş için kullanabileceğim en uygun logo bu diye düşündüğüm için onu kullandım.
Ben daha 15 yaşındayım,bunu da göz ardı etmeyin lütfen :)[Tabi bunu "Demezsin inşallah" dediğin için diyorum :) ]Yaptığım çalışmalarımın kötülüğünü kabul ediyorum,bunu da mesleğe daha ilk adımlarımdan kaynaklandığını düşünüyorum,kendimi geliştirmek için ise gerekeni yapmaya çalışıyorum.

Son düzenleme:

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Haklısın, elindeki programlarla anca bukadar ama mademki merak sardın, Horusun da söylediği gibi sadece birazcık daha özen ve bilgi gerektirmekte....Aklına geleni koymak yerine, ihtiyacın olanı kullanırsın..Yapılmış işleri incele..Nasıl yapıldıklarını sor..Dersleri takip etmen kısa zamanda sana farklı ve özenli çalışmalarla dönecektir..

yavuz94

🌟Usta Tasarımcı🌟
Nasıl yani "Aklına geleni koymak yerine, ihtiyacın olanı kullanırsın."
Anlayamadım bu cümleni.
Dersleri de kaçırmamaya özen göstereceğim.

ceoxi

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
blog.ceoxi.com
Yaa bende öğrenmek istiyorum bunu bende yavuz gibi amatör(orta halli) programlarla (gimp) Birşeyler yapmaya çalışıyorum biri bana yol göstersede öğrensem şu işleri acaba resim kursuna gitsem faydası olur mu?

yavuz94

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ben yavaş yavaş kapmaya başladım :)
Bak şimdi,önce bi logo programı indiriyosun.Sonra orada ki şekilleri kullanaak ve de yanına bir yazı yazarak bir şey yapmıyosun !!!
Ordakileri birleştirip falan filan,kendin bişeyler üretiyosun yazıya göre.
Bunu mu sormuştun? :D

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
Buda benim yaptığım güreş.. Güreşcikte diyebilirsiniz.:angel:

Valla amatörce oldu ama bende güreşebilirim bi çok güreşci gibi. Ama asıl mesleğim grafikerlik belki o yüzden tam güreşememiş olabilirim.

11_2.jpg

bi yorum ancak bu kadar guzel ve anlamlı olur tebrıkler çalışmaya gelınce onur zaten gerekli yorumu yapmış bence herşeyi anlatmış bu yorum başarılar