Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kişisel Logo Nasıl

HBvideox

🏅Acemi Tasarımcı🏅
02rVmW.png

Kendim için tasarlamış olduğum logo sizce nasıl arkadaşlar. Hatalarımı söylerseniz çok iyi olur.

Benzer konular

Byoxe

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba

Uğraşmışsınız emeğinize sağlık.

Lakin anlaşılır değil!
Renkleri de pek beğenemedim ("fenerli" biri cevaplasaydı beğenirdi :)) güzel bir arka planda sunsaydınız belki daha şık bir görüntü çıkardı.

"HBV" deki "V" orada biraz kalabalık yapıyor. "HBVideox" yazısı yukarıda değilde aşağıda "ViDEOX" olarak olsa daha iyi olabilir. Yazı stilinizi biraz sadeleştirmenizi öneririm.

İyi günler dilerim.

HBvideox

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Uğraşmışsınız emeğinize sağlık.

Lakin anlaşılır değil!
Renkleri de pek beğenemedim ("fenerli" biri cevaplasaydı beğenirdi :)) güzel bir arka planda sunsaydınız belki daha şık bir görüntü çıkardı.

"HBV" deki "V" orada biraz kalabalık yapıyor. "HBVideox" yazısı yukarıda değilde aşağıda "ViDEOX" olarak olsa daha iyi olabilir. Yazı stilinizi biraz sadeleştirmenizi öneririm.

İyi günler dilerim.

Önerileriniz için çok teşekkür ederim ve önerinizi dikkate alacağım.

mudes

🏅Acemi Tasarımcı🏅
cok zorlama bir calisma olmus..,

maviela

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çabanız ve eleştiriye açık olmanız çok güzel ancak hiç anlaşılır bir yazı tipi değil.Ayrıca renkleride evrensel tercih ederseniz sizin için daha iyi olucakdır.Pes etmeyin kendinizi geliştirin

HBvideox

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çabanız ve eleştiriye açık olmanız çok güzel ancak hiç anlaşılır bir yazı tipi değil.Ayrıca renkleride evrensel tercih ederseniz sizin için daha iyi olucakdır.Pes etmeyin kendinizi geliştirin
Zaten grafik konusunda daha önce eğitim almadım ne öğrendiysem kendi çabamdır. Ayrıca öneriniz için teşekkürler.

bahar0065

🌱Yeni Üye🌱
V harfinin net bir şekilde belli olmasını sağla çok hoş..