Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kitap Kapağı ve Tanıtım Afişi

designerMUSTI

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
mygrafikcreativeart.blogspot.com
kitapsunumtasarimy.jpg

elifex

🌟Usta Tasarımcı🌟
emeğine sağlık güzel olmuş :)

Freelens

🌟Usta Tasarımcı🌟
Burda bir fontlar sana ait. Onlarida tutturamamissin.

Freelens

🌟Usta Tasarımcı🌟
Times yeterdi. Extradan esrarli hale getirmek icin desenli font kullandigini dusunuyorum, ama; kapak bu esrari veriyor. Yani gerek yoktu fontlarla extradan esrarimsi hava vermen.

alttaki scrip fontlar zaten bogulmus.
Onlarida times verebilirsin.

Ukalalik olsun istemiyorum. Dergi, kitap, poster gibi calismalarda 3. bir font torelerimize terstir

designerMUSTI

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
mygrafikcreativeart.blogspot.com
Times yeterdi. Extradan esrarli hale getirmek icin desenli font kullandigini dusunuyorum, ama; kapak bu esrari veriyor. Yani gerek yoktu fontlarla extradan esrarimsi hava vermen.

alttaki scrip fontlar zaten bogulmus.
Onlarida times verebilirsin.

Ukalalik olsun istemiyorum. Dergi, kitap, poster gibi calismalarda 3. bir font torelerimize terstir

Eleştirileriniz için Teşekkür ederim
Fakat kitabın konusuna uyumlu olması hem benim için hemde yazar için önemliydi, sonuçta kitapta fantastik bir hikaye yer alıyor ve esrarlı gözükmesi de gerekli diye düşünüyorum, o yüzden kitabın konusundaki havayı kapağada yansıtmak gerekiyor...

artcafe

🌱Yeni Üye🌱
Ben çok beğendim amacına uygun olmuş
kitabın içeriğinide merak etmedim değil :)

ahmedgunduz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel bi çalışma olmuş eline emeğine sağlık olsun.

albay

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Zemin rengi ile kitabın rengini daha değişik bir renk kullanarak kombine edebilirdiniz,bu benım fikrim..

Yine de emeğinize sağlık..Çalışmalarınızın devamını dilerim..

Saygılar..

Jony J.

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Aslında yorumum, müşteri izlenimi şeklinde olacak. Çünkü bu seviyede bir iş yapmadan bilgece yorumlar yapıp, insanları etkileme ahenkine düşmek istemiyorum.

Kapak resmi fevkalade ve Kitap Adı ile aynı anlamı taşıyor. "Yıllar Sonra Kehanet, Kahramanını Arıyor" metnin fontu Yazarın belirtildiği font ile aynı kaderi paylaşsaymış, sanırım daha etkileyici olabilirdi. Ve Metinden yükselen sanırım kullandığın "Outer Glow" effeği biraz itici kalmış. Bütün olarak bakarsak bu hali ile bile, bir beğeniyi hak ediyor. Devamını dilerim.