Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kız Üzerinde Çalışmam (Acemi)

_EZEL_

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Öncesi ;

Sonrası ;

Değişiklikler ;

-Cilt Tertemiz
-Saç Boyaması
- Allık (Yapmaya çalıştım :) )
-Dudak Rengi

Biraz Acemice oldu ama beğendinizmi ?

Benzer konular

gizli

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.nanorator.com
Hayır beğenmedim:D Nedeni ise kızın yüz hatlarını temizleyeyim derken kızın yüz hatlarınıda kaybetmişin:D
Emeğine sağlık güzel bir çalışma olmuş ama biraz daha üstünde çalış acele etme ve daha iyi işler çıkaracağının kanaatindeyim bize sunarsın bizde değerlendiririz tamammı:)

skyfox

👑Efsanevi Grafiker👑
O nasıl bir başlıktır öyle?.. Ne kadar tuhaf!.

"Kız Üzerinde Çalışmam"

Ben de buz üzerinde çalışmam.. :D:D

Başlangıç için fena sayılmayabilecek bir çalışma.. Yüz hatlarının tamamen yokedilmesi dışında belirgin bir hata görünmüyor.

Ama önce resmin kalitesini yükseltmeye çalışmanızı öneririm.

Kolay gelsin.

_EZEL_

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sağolun, Yeni Başladım bende yeni yeni öğreniyorum :) İlk çalışmam bu desem ? Bide Kaliteli bir resim bulmak zor :S

Guwencin

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Sağolun, Yeni Başladım bende yeni yeni öğreniyorum :) İlk çalışmam bu desem ? Bide Kaliteli bir resim bulmak zor :S

kaliteli resim bulmak zor demişisin. senin için ufak bir ders hazırladım. artık her istediğin kalitede resmi bulmak için bir yol biliyor olacaksın. umarım işine yarar..

Bu arada yaptığın işlemin temeli retouch idir. ilk denemeler için güzel ama çok çalışman gerek. çalışmalarının devamını dilerim...

_EZEL_

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kaliteli resim bulmak zor demişisin. senin için ufak bir ders hazırladım. artık her istediğin kalitede resmi bulmak için bir yol biliyor olacaksın. umarım işine yarar..

Bu arada yaptığın işlemin temeli retouch idir. ilk denemeler için güzel ama çok çalışman gerek. çalışmalarının devamını dilerim...

Sağlam Dersler bulabilsem :) İnternetten bulduklarımla yaptım :)