Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kontür Noktaları

onerim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaşlar merhaba,
Corelde herhangibir yazıya kontür atıp , yazıyı kontürden ayırıyorum..Fakat kontürde bir sürü noktacık oluyor.Elle silmeye kalkınca bayağı zamanımı alıyor. bunları otomatik olarak freehand deki gibi nasıl azaltabilirim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Benzer konular

mustmaster

🌟Usta Tasarımcı🌟
yazıyı kontörden ayırınca zaten o noktalar olur. bunları silince yazı kaybolur neden silmeye çalışıyorsunuz anlamadım ? yada ben soruyu yanlış anladım resim ekleyebilirsen daha iyi yardımcı olabiliriz.

eraksa

🌟Usta Tasarımcı🌟
anladığım kadarıyla siz yazıyı converleyerek kontur işlemi uygulamışsınız çunku vektörel bir yazıda bahsettiğiniz noktacıklar olmaz. convertleme işlemi yaparak yazıyı resim haline dönüştürmüş ve kontur vermişsiniz buda yazınız üzerinde noktacıkları tutarak çekiştirip farklı şekiller yaratabileceğiniz anlamına gelir o noktacıkların tamamını sildiğiniz takdirde yazınız bozulacaktır.

timsah_sg

🏆Pro Tasarımcı🏆
yanlış anlaşılma var sanırım bu noktacıkların hepsini değil bir bölümünü silmek istiyor arkadaşımız sanırım plotter kesim yapıcak kendisi arkadaşımızın verdiği konu başlığında açıkladım ancak burda da görseli ekliyerek tekrarlıyalım ( x4 te böyle bir sorun yoktur alt sürümlerin hepsinde bu problem yaşanmaktadır ) shape tool (f10) u seçin ve görselde işaretlediğim noktaları dikkatle inceleyin kolay gelsin...

30592192.jpg

45544932.jpg

53847216.jpg

onerim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Biraz geç oldu ama çok teşekkür ederim.