Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kumaşa dijital baskı makinası

sssbul

🌱Yeni Üye🌱
sizden aldım :))
optimum reklam 'dan yani
ilgi ve alakanıza da ayrıca teşekkürler

samet şencan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
san tavsiyem infiniti xaar 126 kafa ben bununla kumaşd bskı yapıyorum

samet_aslan

🌱Yeni Üye🌱
merhaba arkadaslar ikinciel d- gen teleıos marka makine almayı düşünüoyum fiyat araştırma aşamasındayım acaba fiyatları nedir bilgilendirirseniz sevinirim

AkGeNc

🌱Yeni Üye🌱
Josef29 arkadaşımız gayet güzel açıklamış herşey için kilit nokta fiyat-performans ilşkisi ankarada ufak bir firma iseniz ciddi bir profil çalışması ile birlikte ikinci el bir Mimaki JV22 baskı makinesi ile ilgilnmenizi tavsiye ederim. Makinenin maksimum hız 14 m2 ye kadar ulaşabilir ve ikinci el makine fiyatları 3 aşağıya 5 yukarıya 10 € civarındadır.

AkGeNc

🌱Yeni Üye🌱
Josef29 arkadaşımız çok iyi açıklamış aslında asıl kilit nokta fiyat-performans oranıdır. Eğer Viper makinesi için bize uygun diyebiliyorsan ikinci el bir mimaki jv22 almanı tavsiye ederim. İyi bir profil hizeti ile birlikte 14 m2 ye kadar baskı alabilmenizin yanısıra ikinci eller aşağı yukarı 10 bin € gibi fiyatları ile çokda pahalı değil

elmaratta

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar ben baskı yaptırmayı düşünüyorum.. Bir atolyem var.. Makina sahipleri bana bilgi verebilirler mi acaba.. Baskı yaptırıp dikimini yapıcam.. Beraber çalışabilme imkanımız nedir..

sssbul

🌱Yeni Üye🌱
ankara ekin bayrak arayın konuşalım