Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kurumsal kimlik çalışmalarım

mrt syr

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yorumlarınızı eksik etmeyin lütfen...

hepsi freehand de çizilerek yapılmıştır tasarım bana aittir

dreamsantana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bunlar hayali çalışmalar mı? İsimler çok uyduruk geldi de

mutti

🌟Usta Tasarımcı🌟
Emğine sağlık İstanbul çalışman üstünde çalışılırsa güzel bişey çıkar eminim ortaya
Bence değişik fontlar kullanmalısın 1 fonta takılı kalmamalısın başarılar

mervisshh

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence 2. çalışmanız daha hoş..
ellerineze, emeğinize sağlık :)

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
emeğinize sağlık
1. çalışmanızda ki logonun geçişi pek iyi olmamış gibi üzerindeki yazı kayboluyor sanki bir de zarf da kullandığınız köşedeki ikilemenin açık renklisi olsa tek daha iyi durabilir sanırım
2. çalışmanız da kartviziti saydam düşündünüz sanırım yanlış mı algılıyorum bilmiyorum ama iyi bir düşünce
3. çalışmanızda kırmızılık biraz siyahın üstünden taşmış o da J nin kıvrım bölümünde fazlalıktan bir sarı alan oluşturuyor gibi logo üzerinde biraz daha çalışırsanız daha iyi sonuç alacağınıza eminim

mrt syr

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
emeğinize sağlık
1. çalışmanızda ki logonun geçişi pek iyi olmamış gibi üzerindeki yazı kayboluyor sanki bir de zarf da kullandığınız köşedeki ikilemenin açık renklisi olsa tek daha iyi durabilir sanırım
2. çalışmanız da kartviziti saydam düşündünüz sanırım yanlış mı algılıyorum bilmiyorum ama iyi bir düşünce
3. çalışmanızda kırmızılık biraz siyahın üstünden taşmış o da J nin kıvrım bölümünde fazlalıktan bir sarı alan oluşturuyor gibi logo üzerinde biraz daha çalışırsanız daha iyi sonuç alacağınıza eminim

teşekkürler yorumun için dikkate alıcam