Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kurumsal Kimlik Çalışması / Kurtuluş

bynakkas

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.bynakkas.com
daha önce de aynı konuyu açmıştınız

https://www.grafikerler.net/kurumsal-kimlik-calismasi-kurtulus-t33955.html

ayrıca iletişim bilgileri yayınlamak yasak
,,Güzel kardeşim nelere dikkat ediyorsun : )))

yorumlarınız için son halleri tamamlanmış tasarımları sunuyorum fakat yorum haricinde akla gelebilecek tüm konuları yazıyorsun ....

yorum yap yada yapma, ama gereksizde eklemelere gerek yok ki ... burası paylaşım sitesi, hata bulma veya kulp takma sitesi değil ....

İyi çalışmalar diliyorum. Bilgilerin için teşekkür ederim ...

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
,,Güzel kardeşim nelere dikkat ediyorsun : )))

yorumlarınız için son halleri tamamlanmış tasarımları sunuyorum fakat yorum haricinde akla gelebilecek tüm konuları yazıyorsun ....

yorum yap yada yapma, ama gereksizde eklemelere gerek yok ki ... burası paylaşım sitesi, hata bulma veya kulp takma sitesi değil ....

İyi çalışmalar diliyorum. Bilgilerin için teşekkür ederim ...

Gereksiz tartışmaya girmeyeceğim
gerekli cevabı site yöneticileri verir
tek diyeceğim "kurallara uyalım, uymayanları uyaralım" :smile:

bynakkas

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.bynakkas.com
Gereksiz tartışmaya girmeyeceğim
gerekli cevabı site yöneticileri verir
tek diyeceğim "kurallara uyalım, uymayanları uyaralım" :smile:

Kardeşim senin niyetin çay içmekmi ocakcıyı dövmemi .... Bir grafik sitesindesin tasarımlar ve çalışmaların paylaşıldığı ve fikir alışverişi yapılan bi ortamdasın ama birinin yaptığı sunum sayfasına giriyorsun , olumlu veya olumsuz bir yorum yapmıyor ama kurallara dair bilgiler savuruyorsun ortama...

Senin bildiğin kuralları zaten biliyor millet ... Hata olmuş olabilir yanlışlık olur veya farkına varılmamıştır .... Senin işin grafik tasarım mı yoksa site yöneticiliği filan mı ?

Tamam kardeşim ben kendim bildiriyorum bu sunumu yönetime ... Umarım mutluluktan uçarsın göklerede göklerdekilerden zerafet ve iyimserliğe dair birşeyler öğrenip aramıza dönersin .....

Akşam akşam gerdin beni ....

Kardeşim bildirdim yönetime sayfayı silecekler ....

Hakkını helal et. İyi geceler dilerim

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Aynı firma için yapmış olduğunuz aynı tür çalışmaları farklı başlıklar altında açmayınız. Bu çalışmanızın ne gibi değişiklikler gösterdiğini ve yorumlar neticesinde nasıl geliştiğini görmemiz açısından zorluk yaratmaktadır.
Konularınız, tek bir başlıkta birleştirilmiştir.

grafikistanbul

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tasarımı çok beğendim.Sunumda bir o kadar iyi olmuş.Tebrik etmek isterim.Başarılar..
Fakat sitede durumdan vazife çıkaran insanları çok itici buluyorum.Belirtmeden geçemeyeceğim.